Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvált gyerekes anyukák. Új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált gyerekes anyukák. Új párotok és gyermeketek között, hogy ment az elfogadás a férfi részéről?

Figyelt kérdés
2015. aug. 25. 17:45
 1/4 anonim válasza:
(Én a gyerek vagyok),de nálunk nem volt semmi baj meg hiszti anyu bemutatta az új párját beszélgettünk stb.Nem nagyon találkozunk vele meg nem alakult ki semmilyen szoros kapcsolat mint apukánkkal ,de elfogadtuk és elég ha anya szereti őt mi elfogadnánk bárkit ha ő választotta.
2015. aug. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk még csak most zajlik az ismerkedés, de jól alakul. Én elmondtam a gyermeknek őszintén, hogy találkozgatok valakivel, hogy fontos nekem, hogy jól érzem magam vele, meséltem róla előre sokat, szerintem ez is segített.
2015. aug. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Párotok, hogy áll a gyermekhez? Én úgy érzem párom túl rideg és nem igazán kommunikatív fiamhoz.
2015. aug. 25. 19:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egy év után mutattam be az új páromat a gyerekeimnek. Az első tali kicsit balul sültvel mindenki izgult de utána nagyon szépen alakult és már eljutottunk odáig hogy kölcsönösen imádják egymàst és sokkal szívesebben vannak vele mint az apjukkal. Igaz az exem tesz is róla abszolút nem tud empatikus lenni és menekülnek előle a gyerekek. :-( Sose gondoltam volna hogy igy alakul mert a lányom nagyon apás volt! A páromnak amúgy nincs gyereke de az enyémekért bármit megtesz semmit se sajnál tőlük ...bezzeg az igazi :-(:-(
2015. nov. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!