Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Észrevetted már, hogy soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevetted már, hogy soha semmi sem jó?

Figyelt kérdés

Olvasgatva a kérdéseket egyre inkább azt érzem, ha párkapcsolatod van se jobb feltétlen, mintha nincs. Olyan apróságokon csúszik el a legtöbb kapcsolat, hogy hihetetlen. Az emberek nem mernek kommunikálni egymással. Megannyi kérdés, ami itt vagy akárhol fogalmazódik meg az életben, teljesen szürreális számomra, mert ezeket alap dolognak tartom megbeszélni egy párkapcsolatban. Te nem? Ki hogy van ezzel?


(kort írj és nemet is!)


2015. aug. 25. 20:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ez így van nem igaz hogy nem lehet megbeszélni a problémákat és megoldást találni rá! ffi23
2015. aug. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Egyrészt az kérdez, akinek problémája van, tehát feltételezhetően akiknek ezek evidens dolgok, nem jönnek ide kérdezni, de attól még vannak. Másrészt, ha megnéznénk a kérdezők átlag életkorát, elég alacsonyra jönne ki, valahol a kamaszkor és a fiatal felnőtt kor határán, amikor az ember még csak kísérletezget egy párkapcsolatban. Legalábbis én ezekkel magyaráznám.
2015. aug. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
#2: nem mondanám annyira fiatalnak a kérdezőket, javában huszonévesek kérdezgetnek, a tini kategóriában elhiszem, hogy tizenévesek vannak, de itt azért több a husznéves, harmincas kérdező, mint a 18 éves. :)
2015. aug. 25. 21:07
 4/16 anonim ***** válasza:
valóban pitti dolgokon akadnak ki pl nem kíván a barátom csak heti 1.2 sex van mit csináljak? volt a napokban 1 kérdés 20 on éves nő tette fel ! egyszerű lenne pedig leüllnek és megbeszélik a dolgokat ennyi
2015. aug. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Nem látom a párkapcsolatok értelmét egyelőre, mármint még jó néhány évig nem akarok senki mellett sem elköteleződni, pedig már 31 is elmúltam. Úgy gondolom jelen pillanatban, hogy egy párkapcsolat arról szól, hogy minden áldott nap újra elkezdem a partneremnek való bizonygatást, a számára folyamatos megfelelést, a 24 órán át tartó alkalmazkodást, s a mindennapos rettegést, hogy szó nélkül csakúgy kedvére lelép. Elég szart, hányást, moslékot olvastam már itt is a párkapcsolatokról, milyen aljas módon képesek egymással viselkedni, értitek, olyan emberek, akik szinte 24 órán, 365 napon keresztül mindig együtt vannak, együtt élnek. Köszi, de nem kérek sem ebből, sem senki nyűgjéből...
2015. aug. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ámítástechnika valahogy én is így vagyok ezzel a dologgal most!
2015. aug. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ők buta emberek. Intelligens ember tud kommunikálni.
2015. aug. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Sokan nem tudják jól lekommunikálni a problémákat, vagy magukba fojtják, aztán egyszer kirobban. Rendszerint a legrosszabb időben.

De jól mondja az egyik válaszoló, sokszor a kapcsolatok terén tapasztalatlan emberek írják ki ezeket a kérdéseket és most mindegy, hogy egy 18, vagy kevés tapasztalattal rendelkező 28 évesről van szó.

2015. aug. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Kenzo Tenma ***** válasza:
Észrevettem, nagyon is.
2015. aug. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
2015 BEN minden piti dolgon szakítanak a párok nem 1 kérdés van ide ki írva nap mint nap hogy ti szakítanátok? nem az hogy megoldjuk a problémánkat nem! szakítunk mert aztán a megoldás
2015. aug. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!