Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulzok vagy van alapja?

Figyelt kérdés
Szivesen veszek a paromnak dolgokat aprosagokat, o is szokott adni amikor tud. Vagy meghivom kavezni stb. De nem tudom miert, de zavar amikor penzt ker tolem. Nem sokat es csak aprosagra ugyan de akkor is. Zavar a tudat hogy nem magam osztom be mivel hebe hoba ker o is, magamon pedig igy is sokat sporolok.
2015. aug. 25. 21:32
 1/3 A kérdező kommentje:
Mitol lehet ez inkabb ez a kerdes?
2015. aug. 25. 21:33
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért mert nem adja vissza talán?
2015. aug. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az zavar, hogy ő nem tudja beosztani? Mert engem az zavart pl, hogy a kedvesem tőlem kért kölcsön, amit visszaadott ugyan, de zavart hogy 3-4szer is kért. Méghozzá azért mert engem lesóherozott nem egyszer mert nem akartam mindent megvenni amiről úgy gondoltam lehet spórolni. Neki meg hitele van meg telefon részlet plusz az előfitetés stb és folyton azt hallgattam, hogy (de már fizetés utáni 5 napban) neki nincs már, elfogyott, erre kellett arra kellett... És tőlem a sóhertől kért mégis kölcsön, mivel a sóhernak ugye volt... Azóta nem nagyon kér, mikor látta rajtam, hogy nem nagyon akarok adni. De én ezek miatt. Állandóan le volt égve de a hülyeségre valahogy mindig akadt. Aztán persze kifújt a keret.


Nem tudom a többi dolgot nálatok, de látod van ilyen is mint nálam.

2015. aug. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!