Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jelent valamit, ha a párom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent valamit, ha a párom a lefekvés pillanatától kezdve hátat fordít nekem, sohasem ölel át?

Figyelt kérdés
25l, 26 f

2015. aug. 25. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ő így tud/szeret aludni. Miért nem öleled át te? Mondtad neki, hogy neked szükséged van egy kis összebújásra?
2015. aug. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy neki úgy kényelmes aludni. És amúgy tényleg, én nem tudok összebújva aludni, zavar a hajam, vagy a páromat zavarja, forgolódnék, kényelmetlen, sehogy se jó.
2015. aug. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vannak olyan emberek, akik nem tudnak átölelve aludni. Én is próbálkoztam a páromnál, most az van, hogy én labdává gömbölyödök, ő meg valami kifacsart pózban alszik, a hátunk meg összeér.
2015. aug. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 opened paradise ***** válasza:
Cseréljetek helyet az ágyban.
2015. aug. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

Igen, azt jelenti, hogy az alvas az fontosabb az ember tulelesehez, mint a parkapcsolat.

Parkapcsolat nelkul lehet elni, alvas nelkul nem.


Mi imadjuk egymast, allandoan olelkezunk, 8 ev utan is ugy turbekolunk, mint az elso hetekben.

DE!

Nemhogy kulon agyban, de meg kulon szobaban is alszunk!

En horkolok es kapalozva forgolodok. O meg nem.

Igy mindenki kulon alszik, nyugodtan, es boldogan, kipihenve ebredunk es amelyikunk elobb ebred, megy at a masikhoz es bebujik melle egy kis reggeli ebreszto simire ;)


(evekkel ezelott volt egy parom, aki allandoan olelgetett/bujt/simult este az agyban, kegyetlen rosszul aludtam azokban az idokben...)

2015. aug. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Fontos neki a pihentető alvás és minél hamarabb el szeretne aludni, ami összebújva nehezebben valósulna meg.

Te is odabújhatsz hozzá vagy csak egyszerűen döntsd a fejed a hátának, kulcsold össze a lábatokat, ha szeretnéd érezni a közelségét.

2015. aug. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Soha senkivel nem tudtam összebújva aludni. Nem jelent semmit.
2015. aug. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Fish1 ***** válasza:
Attól függ, hogy mindig így volt-e, vagy csak az utóbbi időben. Ha korábban nem ez volt, akkor nem jelent jót.
2015. aug. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%
"25l, 26 f" B+!!!! TE melyik vagy???? Ha a "f" akkor nem veszed észre, hogy esetleg igy kinálja fel magát? Micsoda idiotaság?
2015. aug. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!