Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság hány ember fekszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság hány ember fekszik le házasság előtt?

Figyelt kérdés
15 vagyok és már jó pár barátnőmet megkérdeztem és szinte mindenki azt mondja, hogy ő már 17 évesen leakar feküdni. Személy szerint én ennek nagyon ellene vagyok. Én úgy gondolom, hogy házasság előtt nem kéne senkivel lefeküdni pláne nem 17 évesen mikor még csak 3-os gimnazisták. Arra lennék kíváncsi, hogy manapság sok ember lefekszik a párjával házasság előtt?

2015. márc. 30. 15:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85 %
2015. márc. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
71%
A legtöbb értelmes ember. Szerinted mi értelme házasságig várni, hogy aztán elváljatok, ha netán pocsék a szex? :)
2015. márc. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább ezt közel a 100-hoz tenném.
2015. márc. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
29%
Majdnem mindenki. A vallásosak kivételek, nekik be beszélték hogy az erkölcsösebb.
2015. márc. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Csak tudod valakivel nem azért házasodunk meg , mert szexelni akarunk vele hanem azért mert szeretjük őt és vele akarjuk leélni az életünket. Meg most hova mennének 17 évesen lefeküdni a wc-be? Mindegy erről nem nyitok vitát, mindenki másképp gondolja.
2015. márc. 30. 15:09
 6/19 anonim ***** válasza:
96%

Itt egy jó példa a gondolkodásodra, amit egy internetes fickó mondott:

Ha venni akarsz egy pulóvert, akkor nem viszed egyből haza az elsőt, ami megtetszik, felpróbálás nélkül. De az nem jelenti azt, hogy az egész áruházat fel kéne próbálni.

A végletek közt kéne gondolkodni és élni.

2015. márc. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Szóval te egyetértesz velem?
2015. márc. 30. 15:15
 8/19 anonim ***** válasza:
98%

kérdező

Felesleges előadnod az okos 15 évest, mert nem hisszük el.

Aki szereti a párját és oda van érte és a hormonrendszere is rendben van annak magától értetődik, hogy kívánja is. Lehet, hogy nem 15 és nem 17 évesen, de mindenki tudja, hogy érett párkapcsolat nemi vágy nélkül nincsen egészséges emberek esetén.

Maximum vallási vagy más ideológiai alapú elfojtás.

2015. márc. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Okés, értem és elmondom mégegszer, hogy erről nem nyitok vitát. És nem játsszom az eszem. És aláírom, hogy lfekszenek házasság előtt, de én úgy gondolom, hogy azért a 18-at bekéne tölteni.
2015. márc. 30. 15:18
 10/19 anonim ***** válasza:
92%

Egyre kevesebben vannak, akik úgy gondolkodnak, mint Te. Még kevesebben mernék ezt a véleményüket itt vállalni, ami mindenképpen bescülendő dolog. Csodálkozom, hogy még nem szedtek szét az itteni trollok, de talán mire befejezem a hozzászólásom, ők is megérkeznek. :)

Én vallásos nevelést kaptam, de szerintem nem csak ennek a függvénye, hogy úgy gondolom, 17 évesen még nem elég érettek az emberek a szexhez. Fizikálisan lehet, de lelkileg, szellemileg nem.

Azt nem lehet tagadni, hogy a kielégítő szexuális élet, a két fél közti összhang ezen a területen igenis fontos. Viszont abban is biztos vagyok, hogy ha az ember szerelmes valakibe, akkor nem cserélné le a legnagyobb lepedőakrobatára sem.

2015. márc. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!