Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kapok ajándékot soha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kapok ajándékot soha?

Figyelt kérdés

Mindketten jól keresünk, a barátomat legutóbb egy 70 ezres ajándékkal leptem meg, amire rég vágyott. Étteremben is hajlandó vagyok fizetni, de én sose kapok semmit.

Legutóbb mondtam, tetszik egy Lancôme parfüm, ha érti a célzást, de az volt a válasz, hogy "Van pènzed, nem?"


Miért ilyen?


21N, 28F


2015. aug. 26. 12:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
mert egy tapló paraszt, azért
2015. aug. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Fösvény..
2015. aug. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Sóher, reszket minden fillérért. Nekem is van ilyen ismerősöm. Ott kell hagyni.
2015. aug. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Értette a célzást... :D
2015. aug. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Esetleg gondoltál rá, hogy ezt megbeszéld vele? Nekem is volt hasonló pasim, sóher volt, mint a fene, de azért miután mondtam, hogy jól esne, ha néha meglepne valami kis aprósággal (még csak nem is drága dolgokra gondoltam, csak kis figyelmességekre, csokor virág, tábla csoki, ilyesmi), párszor megerőltette magát, bár alapvetően maradt ugyanolyan sóher, mint előtte. De legalább megpróbálta. Az is valami...
2015. aug. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Hü-he vagy..."


Ha ismered már, minek adsz neki pláne 70 ezres ajándékot!??? Minek?

Ha ezek után te még költesz rá... hajrá! Ő aztán sem fog rád.

2015. aug. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje vagytok együtt?
2015. aug. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
2 éve
2015. aug. 26. 15:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Mar bocs, de ha ilyen hulye vagy, hogy ezt turod... akkor meg is erdemled. Raadasul 70e ftert veszel neki ajandekot. Hat grat :D sose ertem miert kell ilyen draga ajandek. Mire jo ez? En a baratnoimet aprosagokkal lepem mindig. Vers, csoki, virag... Akinek meg ez nem jo, mehet a fenebe. Sztem egy szivhez szolo, sajat versnel nincs szebb ajandek.
2015. aug. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!