Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A 18-20 éves lányoknak, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 18-20 éves lányoknak, miért nem jó a velük egyidős fiú?

Figyelt kérdés

Azért azt ne mondja nekem senki,hogy túl érettek a velük egyidős fiúkhoz.Ez nem igaz.Tapasztalom,látom.


Itt arról van szó,hogy az idősebb pasi simán kikezd egy tizenéves "gyerekkel",a tinipic.a pedig hülye lenne kihagyni...

A velük egyidős fiúk meg mehet a rákba.Vagy kezdhetnek 13 éves kislányokkal.



2015. aug. 26. 16:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát épp az, hogy én hamarabb tudnám elképzelni magam egy korombeli fiú mellett, mint egy idősebb mellett.


18|L

2015. aug. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
#1Rendben.De gondolom te is tudod,hogy nem ez a jellemző.
2015. aug. 26. 16:08
 3/22 anonim ***** válasza:
69%

BelleVille:


Ne légy kérlek ilyen kirekesztő Andy Vajnával, egy 60 éves pénzes zsák is lehet fiatalos. ;P

2015. aug. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
52%

Én mindig 5-6 évvel idősebb pasikkal ismerkedek, de nem azért, mert érettebbek, mert sajnos nem azok:D Hanem mert azért már látszik, hogy ők kitomboltak magukat, már nem csak a buli, pia, haverok az első, hanem komolyabban is lehet veluk tervezni.


19/L

2015. aug. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
25%
Mert egy 17-18 éves fiú még nem férfi. Nem becsüli meg a nőt és nem ugy bánik vele mint egy nővel. Vagy gyerekes vagy az agyát a gatyájában hordja. Ha csak a strandra megyek látom az óriási különbséget a felvágás és a komoly gondolkodás között. Erre mondom, hogy ezért ugranak fejest a 18 évesek a 40cm-s vizbe...
2015. aug. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

#4.Hagyjuk már.

Mit akarsz te 19 évesen?

Házasság,gyerek?

Mindenkinek kell a "tombolós" időszak.Ez a tinikor.

Vagy pár év múlva meg az lesz a baj,hogy nem élted ki magad?

2015. aug. 26. 16:34
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
4-es vagyok. Nem akarok házasságot és gyereket, csak egy olyan pasit, aki már nem kisfiú, lehet vele komolyabban beszélgetni, és én meg nem vagyok tombolos fajta, nekem a szórakozás mást jelent.
2015. aug. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

#7

Hát persze.Nem létezik olyan veled egyidős fiú,aki megfelelne.

Érettebb vagy az összesnél.

Kicsit sokat képzelsz magadról,nem?

2015. aug. 26. 16:45
 9/22 anonim ***** válasza:
52%
Már a beszéd stilusodbol is lejön, hogy éretlen vagy még, nem tudok erre mást mondani. Nem rögtön vagdalkozni kéne, csak mert valakinek más a véleménye, mint a tiéd. Nem gondolom, hogy sokat képzelek magamról, mert egy csomó barátom már 25-26 éves, Velük jobban kijövök.
2015. aug. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

"4-es vagyok. Nem akarok házasságot és gyereket, csak egy olyan pasit, aki már nem kisfiú, lehet vele komolyabban beszélgetni, és én meg nem vagyok tombolos fajta, nekem a szórakozás mást jelent."


A te korosztályod is tele van normális srácokkal, akiknek terveik jövőképük van és lehet velük normálisan beszélgetni, csak éppen emberszámba sem veszitek őket, mert nem tartoznak a menő srácok közé, az meg a magadfajta tinilánykánál alapfeltétel... különben kivel villognál a barátnők előtt...

Ez az egész nem a beszélgetésről szól, egy 19 éves sráccal éppen úgy lehet beszélgetni, mint a 25 évessel, egy a különbség, a 25 évesnek volt plusz hat éve egzisztenciát építeni, a mérnök, orvos, közgazdász pasival pedig már fel lehet vágni. Számodra a férfi is csak egy státusszimbólum semmi több.

2015. aug. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!