Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerinted jogos volt a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted jogos volt a párom részéről?

Figyelt kérdés

Szüleim Vidéken laknak, így a lányom, most náluk van nyáron.

Lementem hozzájuk, mert végre megkaptam a szabadságom. Úgy volt, hogy 2 napot leszek lent, illetve a szüleim elutaznak, és én is megyek velük egy napot. Aztán megyek haza. Közben úgy döntött tesóm, is hogy jön, és azt mondta maradjunk egy napot. Belementem. Aztán a fogorvosom közölte, hogy csütörtökön vissza kell mennem. Így először azt mondtam páromnak, hogy Szerdán megyek haza, aztán azt, hogy csütörtökön. Ami végül péntek lesz.


Párom nem tudott jönni, mivel neki is fogászati problémája akadt, és ki kellett húzni az egyik fogát. Azt mondta, így nem tud velem jönni, feküdni szeretne, és pihenni, de majd szerdára összeszedi magát, hogy el tudjunk utazni valahova kettesben.


Persze miután közöltem vele, hogy nem megyünk szerdán sehova, de még csütörtökön se. Majd péntek este esetleg, eléggé kiakadt. Azt mondta, úgy is lesz kifogás, hogy miért nem jövök haza, így akkor elmegy Bécsbe 5 napra nélkülem. Mert ez lett volna a meglepetés, mint utólag kiderült. Nagyon sokat melózott az elmúlt 3 hónapban, hogy el tudjunk menni valahova, mert nem kapott szabadságot.


A gyerek nem közös, szereti a gyereket, csak anyámmal nem tud jól kijönni, így kerüli őt is meg az apámat is.


Kicsit rosszul esett, hogy most nélkülem megy el. Most akkor mi lesz?



2015. aug. 26. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Jogos.
2015. aug. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem jogos szerintem, nyilván ha tudod, milyen programot tervez, te is alkalmazkodsz hozzá. Először is nem tudom, milyen fogászati problémája van, de nekem is és a környezetemnek is voltak komoly fogsebészeti beavatkozásai, és két napi fekvést egyik sem igényelt.. Ha akar, le tud veled menni a családodhoz. Inkább érthető, ha pihenni akar, vagy nem bírja a családodat, de akkor ne takarózzon kifogásokkal. Plusz felnőtt férfiként hisztizik, amiért neked fogorvoshoz kell menned, és emiatt nem leszel otthon vele, amikor ő akarja, hanem urambocsá' a családoddal töltesz pár napot. Ha hazautazol szerdán, akkor nem kell visszamenned csütörtökön a fogorvoshoz? És erre az a válasza, hogy akkor elutazik nélküled 5 napra? Kivel? Nem kettesben tervezte/foglalta/fizette (hiszen ha nincs is semmi lefixálva, akkor mi úszik amiatt, hogy te nem tudsz időben hazamenni)? Ahhoz azért pofa kell, hogy egy havert vigyen el magával nyaralni a párja helyett, úgy látszik számára semmit nem von le a szabadidő értékéből, ha nem vagy ott, különbem hajlandó lenne átszerezni a dolgot. Azért nagyon éretlen személyiség kell hozzá, hogy az ember így kiakadjon azon, ha valami közbejön, ha szó nélkül beszervezi a párja 5 napját, miközben láthatóan elég sűrűek a mindennapjai. Gyerekes hiszti az egész, mert jól érzed magad azokkal az emberekkel, akiket ő nem kedvel.
2015. aug. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem ez kedden reggel derült ki, hogy, csütörtökön kell visszamennem, előtte jelezte a tesóm, hogy ő is jön, így először szerdát mondtam neki, aztán csütörtököt rá egy órára.

Elvileg 3-n mentünk volna, csak apámék múlthéten vasárnap kitalálták, hogy akkor ők most pihenni fognak az unokával, és kedden elutaznak.


Én is mondtam neki, de mondta, hogy már kifizette 170 ezeret forintot, így azt nem hajlandó elbukni.


A fogászatra meg azt mondta, hogy miért nem mentem el, a múlt héten az övéhez. Az nem bénázott volna 3 hetet egy töméssel.


Elhiszem neki, hogy feküdnie kellett, varrták a ínyét 4 öltéssel, 3 injekciót kapott, szóval elég rossz állapotban volt.

2015. aug. 26. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!