Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A hipergazdag barátom hetekig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hipergazdag barátom hetekig mondja, hogy vett nekem ajándékot, amikor megkaptam az egy szénsavas üdítő volt. Megalázásnak szánja, hogy éreztesse velem, hogy nekem mennyire nincsen pénzem?

Figyelt kérdés

Másfél éve együtt vagyok a barátommal, akivel távkapcsolatban élünk,de havonta egy hetet együtt töltünk. Eléggé jómódúak, olyannyira, hogy ha úgy érzi, bemegy az első boltba, belevág a kosarába egy többszázezer forintos "alma" számítógépet, csak úgy, mert miért ne vegye meg. Nagyon nem szeretem, amikor velem csinálja ezt, vagy mutogatja a drága cuccait.

Én akkor is vele voltam, amikor még nem tudtam, hogy ennyire jól élnek, és nem is szeretném ha nekem drága ajándékokat venne, de néha azt érzem, hogy lenéz azért, mert nekem nincs saját számítógépem.

Mindig beharangozza nekem és ismételgeti, hogy vett nekem ajándékot, mintha valami nagyon drága és nagy dolog lenne, van hogy hetekig mondja minden nap és utána ajándékba ad nekem egy üdítőt. Ez volt az a nagy ajándék, amit két hétig ismételgetett. Nekem ez nagyon rosszul esik, szerintem megalázásképp csinálja, mondtam neki, hogy inkább ne vegyen nekem ajándékot, nem szükséges. Nem az a legfontosabb egy kapcsolatban, hogy drága ajándékokat adjunk a másiknak.

Én mégis megajándékoztam őt azzal az ajándékkal, amire vágyott, 3hónapig spórolgattam rá, nekem az sok pénz volt, ő pedig, amikor megtehetné nem vesz nekem egy normális ajándékot sem Karácsonyra, sem születésnapra.

Születésnapomra kaptam egy labello-t.



#gazdag barát #fura ajándék
2015. aug. 26. 20:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hülyének néz,legjobb lenne,ha elgondolkodnál a szakításon.

A tisztelet az egyik legalapvetőbb alapja egy jó párkapcsolatnak, ez az ember nem tisztel téged,tessék gondolkodni!

2015. aug. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Elkényeztetett hülyegyerek szerintem. Már gyerekkorában is csak a kutya játszott vele. Mindent megadtak neki, de nem tanították meg értékelni azt, amije van. Egy tárgynak tud be téged. Használ, míg meg nem un, vagy te be nem sokalsz. Komoly gondjai vannak, az úgy ahogy van, hiányzik belőle a helyes értékrend. 25L
2015. aug. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
*és úgy ahogy
2015. aug. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Én 24 vagyok, ő most lesz 30, lemaradt.
2015. aug. 26. 20:22
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért jársz vele.

Mert valószínűleg nem azért, mert ő egy nagyszerű ember.

2015. aug. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Költőnő? ***** válasza:
100%
ő bizony egy bunkó.
2015. aug. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 opened paradise ***** válasza:
100%

Ezt ismerem... Te mindent,ő meg semmit,de azért el is várja.


És te ezek után szereted?

2015. aug. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 veteran1978 ***** válasza:
100%

Azok után amit leírtál róla még mindig együtt vagy vele????

Minek???????????????

2015. aug. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Már nem vagyunk együtt. :) Soha nem gondoltam, hogy egyszer ezt fogom írni, de örülök, hogy vége lett.
2015. aug. 26. 20:38
 10/20 opened paradise ***** válasza:
Ez akkor breaking news,vagy csak nem ezzel kezdted?
2015. aug. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!