Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Terhes tőlem egy 18 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes tőlem egy 18 éves kislány, meg akarja tartani. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
2 hónapja egy buli alkalmával össze ismerkedtem és össze is jöttem egy 18 éves lánnyal. Egyből egymásba szerettünk. Én 29 éves vagyok. Nagyon szenvedélyes a kapcsolatunk, szabályosan lángolunk. Bejelentette, hogy terhes tőlem és mindenképpen meg akarja tartani. Ugyanis az unokahúga is fiatalon, friss kapcsolatban lett terhes és elvetették, nem lehet gyereke, együtt maradtak és nagyon megbánták. A szomszédja is szintén, neki sem lehet gyereke, úgy fogadtak örökbe. Nekem a megfelelő anyagi hátterem megvan, vállalnám a felelősséget, de úgy érzem, hogy éretlen még az anyaságra ilyen fiatalon, illetve kérdéses, hogy együtt maradunk-e. Nagyon bulizós. Szerintem későbbikében hiányozni fognak neki a fiatalos évek. Ez sok problémát fog szülni….
2015. aug. 27. 12:20
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Egyébként tudok neki biztosítani munkát az anyaság után.
2015. aug. 27. 12:21
 2/35 anonim ***** válasza:
17%

húztál volna celefánt.

valszeg a pénzedre hajt és semmi célja (tanulás, munka)

2015. aug. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
75%

a húgom 17 évesen szült egy elég lusta pasinak gyereket...én azt hittem mind2 felelőtlen és nem érettek ehhez, húgom leszarta a sulit, kb semmiért nem vállalt felelősséget, leszarom életstílusban élt...


Szerintem elég jó anya lett belőle, a gyerekkel sokat foglalkozik még a gyerek apját is neveli :D szó szerint, mert az egy elég idióta pasi és elég felelőtlen...annyi a szerencséje, hogy szereti a húgom...


szóval lehet a te szemedben nem áll rá készen, de nem biztos, hogy rossz anyuka válik belőle :)


22F

2015. aug. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Nem pénzéhes, nagyon szerény!
2015. aug. 27. 12:23
 5/35 anonim ***** válasza:
11%
jaj biztos nem a pénzre megy :D
2015. aug. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
6%

"18 éves kislány"


Hogy lehet valaki ennyire szerencsétlen, hogy lekislányoz egy 18 éves? Valaki mondja meg kérem!

2015. aug. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
13%

Hát kedves leendő apuka ezt ugy hívják szívás!

Sajnos a magyar jog nem biztosít védelmet ilyen esetekre a férfinak.

Legfőkepp azert mert a magzat védelme fontosabb.

mindenesetre sok sikert es jó babázást.

en azert a te helyedben megertetném a lánnyal hogy gyerek a gyereknek nem az igazi.

az is lehet hogy kitalálta.

2015. aug. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Nem találta ki, együtt voltunk dokinál. Előtte hányt, nem jött meg neki.
2015. aug. 27. 12:30
 9/35 anonim ***** válasza:
23%
max legombol rólad egy kis pénzt
2015. aug. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Megvan már mi lesz a gyerek neve? Ha nincs, beszéljétek meg idejében! Ne az utolsó pillanatban kelljen kitalálni...
2015. aug. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!