Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Terhes tőlem egy 18 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes tőlem egy 18 éves kislány, meg akarja tartani. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
2 hónapja egy buli alkalmával össze ismerkedtem és össze is jöttem egy 18 éves lánnyal. Egyből egymásba szerettünk. Én 29 éves vagyok. Nagyon szenvedélyes a kapcsolatunk, szabályosan lángolunk. Bejelentette, hogy terhes tőlem és mindenképpen meg akarja tartani. Ugyanis az unokahúga is fiatalon, friss kapcsolatban lett terhes és elvetették, nem lehet gyereke, együtt maradtak és nagyon megbánták. A szomszédja is szintén, neki sem lehet gyereke, úgy fogadtak örökbe. Nekem a megfelelő anyagi hátterem megvan, vállalnám a felelősséget, de úgy érzem, hogy éretlen még az anyaságra ilyen fiatalon, illetve kérdéses, hogy együtt maradunk-e. Nagyon bulizós. Szerintem későbbikében hiányozni fognak neki a fiatalos évek. Ez sok problémát fog szülni….
2015. aug. 27. 12:20
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
No igen, mástól is lehet a gyerek, és te kapóra jöttél. Főleg, ha te húztál is gumit. Szóval hacsak nem vagy nagyon ügyetlen gumihasználatban, és nem első alkalommal használtad, és eddig nem történt ilyen, utánajárhatnál, hogy valós-e a mese, vagy csak a nyakadba akarja varrni a porontyot.
2015. aug. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
A történet ott "bukik", hogy kételyek nélkül meg akarja tartani, és ezt ráadásul belemagyarázott butaságokkal indokolja. Ha véletlenül esik teherbe, nem is akarja megtartani. Két variáció lehetséges, vagy tiéd a gyerek, és szándékos, vagy valaki másé, de mivel téged rá tudna szedni, hogy felneveld és gondoskodj mindkettőjükről, meg akarja tartani. Tudja, hogy veled megteheti.. Hogy melyik verzióról van szó, ahhoz ismernünk kellene téged, valóban olyan eszményi pasi vagy, akit egy naiv 18 éves lányka gyerekkel akar megfogni, hogy aztán eltartassa magát, vagy pedig nem vagy ugyan túl jó parti, de pénzes, úgyhogy a nyakadba lehet varrni más gyerekét, majd te gondoskodsz mindkettőjükről.
2015. aug. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 omba ***** válasza:

Nem értem miért kel leQrvázni a lányt?

Lángol a szerelem, azt írja a kérdező, - at persze nem értem, miért "kérdéses, hogy együtt maradunk-e."


Tenni, nem tehetsz semmit, ha éretlennek is tartod az anyaságra.


Egy volt osztálytársam esett így teherbe, az egész család követelte az abortuszt, de a pasija nem engedte...

Nagyon nehéz körülmények közt telt az első 3-4 évük, ma meg igencsak bőven milliárdos, és nagyon büszke arra, hogy egymást, és a gyereket vállalva nekivágtak az "Életnek".

Jó fej, nagyon.


Mit szólnak a családjaitok?

2015. aug. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
ha te mindig védekeztél gumival, ő meg egy bulizós lány aki teherbe esett... hát hogy finoman szóljak nem biztos, hogy te vagy a gyerek apja...
2015. aug. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Na, en kernek dns visgalatot, kizart, hogy

- gumival terhes lett veled, rogton elso alkalommal

- minden ismeirose meddove vlt ab. utan


Te meg ne legyel ekkora balek, a lanyzo zinte 100%, hogy nem toled terhes - en ket ev alatt sem lettem az es,mindig gumiztunk a volt parommal.

A csaj csak a penzedre hajt.

2015. aug. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!