Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Terhes tőlem egy 18 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes tőlem egy 18 éves kislány, meg akarja tartani. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
2 hónapja egy buli alkalmával össze ismerkedtem és össze is jöttem egy 18 éves lánnyal. Egyből egymásba szerettünk. Én 29 éves vagyok. Nagyon szenvedélyes a kapcsolatunk, szabályosan lángolunk. Bejelentette, hogy terhes tőlem és mindenképpen meg akarja tartani. Ugyanis az unokahúga is fiatalon, friss kapcsolatban lett terhes és elvetették, nem lehet gyereke, együtt maradtak és nagyon megbánták. A szomszédja is szintén, neki sem lehet gyereke, úgy fogadtak örökbe. Nekem a megfelelő anyagi hátterem megvan, vállalnám a felelősséget, de úgy érzem, hogy éretlen még az anyaságra ilyen fiatalon, illetve kérdéses, hogy együtt maradunk-e. Nagyon bulizós. Szerintem későbbikében hiányozni fognak neki a fiatalos évek. Ez sok problémát fog szülni….
2015. aug. 27. 12:20
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Szerintem pont annyi eszed van mint a kislánynak. Jó páros lesztek! :)
2015. aug. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
79%

Problémát fog szülni, hogy nulla emberismereted van, legalábbis végtelenül naiv vagy a nőkkel szemben. (Egyébként mennyire vagy sikeres a nőknél, volt már azért néhány hosszabb párkapcsolatod? Vagy eleve elfogult vagy a kiscsajjal, mert problémás számodra egy párkapcsolatot kialakítani?) A szerény, 18 éves kislány buliban az első alkalommal ágyba megy veled, gumi mellett teherbe esik, miután megtudta, hogy pénzes vagy, és nem esik kétségbe, mint ahogyan a korabeli, normális célokkal (tanulás, munka) rendelkező lányok többsége, hanem kész tények elé állít, ő bizony megtartja. Nagy színésznő a kiscsaj, te pedig a legnagyobb balek vagy mostanában a GYIK-en. Ha komolyan nem akar gyereket, és nem akar abortuszt sem, akkor nem megy veled ilyen könnyen ágyba, ha viszont nincs kedve dolgozni/tanulni, akkor éppen úgy történt a dolog, ahogyan ő tervezte. A szenvedélyes lángolás is csak része volt a "mihamarabb teherbe esni" célkitűzésnek, szóval nem tartom valószínűnek, hogy még hosszú távon tartson számodra ez az eszményi időszak. Gondolom a kapcsolatotok elején nem közölte veled, hogy nála nem jöhet szóba az abortusz? De ha már olyan "szenvedélyes" lány, biztosan sokat beszélt neked arról, mihez akar majd kezdeni az életével így, 18 évesen, miután kikerül az életbe? Egyetem, főiskola, valami olyan szakon, amiről átéléssel beszél? Vagy munkát keres? Nyilván a bizalom fontos dolog, de ha egy nő teherbe akar esni, teherbe is fog, pl. olyan ismert praktikák is terjednek a neten, hogyan tudja egy lusta, fiatal lány egy haszált gumiból kinyert anyaggal teherbe ejteni magát megfelelően pénzes pasi megfogása céljából. Csak akkor vegyél rá mérget, hogy nem manipulált azzal a terhességgel, ha minden gumit te szereztél be, te tartottál magadnál, és te magad húztad le a WC-n/tüntetted el olyan módon, hogy ő ne férhessen hozzá a későbbiekben. A véletlen teherbe esés azért gyanús, mert egy bulizós, más célokkal rendelkező 18 éves összetörne arra gondolatra, hogy egy gyerek, amire sosem vágyott, tönkreteszi a jövőt, amit ő kitervelt, kivéve abban az esetben, ha pont a gyerek az, aki segítheti céljai elérésében.

Hogy te mit tehetsz? Készülj fel a legrosszabbra. Valószínűleg problémát fog számára okozni a felelősségvállalás, az, hogy már nem ő a főszereplő a saját életében, hanem a gyereke. Egy nagyon bulizós 18 éves nem érett az anyaságra. Sajnos volt szerencsém hozzá, hogyan tesz tönkre egy gyereket az, amikor az anyja őt hibáztatja fiatalsága elvesztéséért. Másrészt abban is biztos lehetsz, hogy nem maradtok együtt.. még csak 18 éves, el sem indult a felnőtt életben, ha a gyerek nincs, pár hónap múlva te már csak történelem vagy számára. Így persze egy rövidebb időszakot még lehúztok együtt, de csak ameddig számodra is világossá nem válik, hogy felhasznált, vagy ő nem találja meg a következőt, akivel szenvedélyesen lángolhat.

2015. aug. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
63%
Biztos, hogy tőled van? 2 hónapja vagytok együtt. Ennyi idő alatt vannak, akik észre sem veszik, hogy terhesek.
2015. aug. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
0%
#23: elmaradt menzesz, hányás, orvosnál voltak...
2015. aug. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
55%
És a hányás azt jelenti, hogy tőle van?
2015. aug. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

azt, hogy tőle van DNS teszttel lehet bizonyítani...

egy bulizós lány esetében lehetséges, hogy más az apa...

DE elvileg itt csak ők a szereplők, mert kapcsolatban voltak...

majd a DNS vizsgálat bebizonyítja, hogy az övé e :)

2015. aug. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
83%
Tudod az, hogy 2 hónapja veled van, nem azt jelenti, hogy nem eshetett mástól teherbe. Főleg, ha tényleg összejöttél vele már az első este. Történhetett előtted, vagy melletted, egy másik buli alkalmával. Mindenesetre a 29 éves fejeddel nem kellene ennyire gyanútlanul viselkedned, ha egy buliban felszedett, 2 hónap alatt gumi mellett teherbe esett és szülni kívánó 18 éves csajról van szó. Az a baj, hogy te nem az eszeddel gondolkozol ebben az esetben, hanem egy másik testrészed vezet már 2 hónapja.
2015. aug. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
74%
Így van. Túl sok a véletlen. Plusz ez a mese, hogy körülötte mindenki meddő lett az abortusztól... Az országos hibaszázalékot az ő ismerősei teszik ki? Logikusabb, hogy ez egy tervezett dolog volt, mert az igazi apuka dobbantott vagy valóban egy eltartót keres.
2015. aug. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
62%

ocsem elbasztad

nem munkat kel biztositanod hanem vagy elveszed vagy gyerektartas

jo magam 31f vagyok de ilyenekre vigyazok akarmekkora a langolas az hogy igy megsz*pat benyeli a legyet nincs hoza kedvem

2015. aug. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
39%

Mi a para oka?

Szeretitek egymást "szabályosan lángolunk" - írod, lesz egy gyereketek... kicsit váratlanul. de hát a gyerek mindig jó dolog.

2015. aug. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!