Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Praktikák a távkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Praktikák a távkapcsolat kibírására?

Figyelt kérdés

Még nem voltam távkapcsolatban, viszont szeptembertől sajnos erre fogunk kényszerülni a párommal.

Akinek van ebben tapasztalata: tudtok ötleteket mondani, amik megkönnyítik, vagy olyan dolgokat, amivel így messziről is ki tudjuk fejezni a szeretetünket?

Pl skypeolás, telefonálás, virág küldés stb

Minden tippet köszönök :)


2015. aug. 27. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Készülj fel a legrosszabbra. Ezt tudom tanácsolni.
2015. aug. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Két és fél éve vagyok távkapcsiban, tehát néhány tanácsot tudok adni neked:

Az eleje rossz lesz, de ha tudtok találkozni, akkor jó. A hiány egy idő után csökkenni fog, tereld el a gondolataidat, foglald le magad, mert akkor így kevesebb időt töltesz magad emésztésével, és kevesebbet fogsz a hiányra gondolni. Tartsátok a kapcsolatot skype-on, viberen, levelezzetek, amilyen gyakran csak tudtok. :)


Mennyi ideig lesztek távkapcsiban, és mennyi lesz a táv? Lesz lehetőségetek találkozni?

2015. aug. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem a heti többszöri skypeolás (akár napi szinten) nem nélkülözhető. Talán egy, a párodtól kapott tárgy (plüss,póló,ilyesmi) amit mondjuk meg tudsz ölelni,az is segíthet. Nyilván ez egyénfüggő. Az még szerintem nem baj,ha írsz neki levelet,és feladod postán. Régimódinak tűnhet,de milyen jó kézzel fogni amit írt. Ami furcsán hangozhat,hogy a plüsst be lehet fújni a párod jellegzetes illatával ha van ilyen.
2015. aug. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket, a levélírás és a tárgy, amit tőle kapok, nagyon jó ötlet :) Minden nap fogunk beszélgetni, kb hetente-kéthetente tudunk találkozni 1 napra, tehát azért fogunk tudni, csak viszonylag keveset.

Még jöhetnek ilyen jó ötletek :)

Azt szerintetek hogy adjam neki elő, hogy szeretnék tőle egy kispárnát, vagy hasonlót, amivel alhatok? Vagy egy pólót? Félek, hogy furának fog nézni.

2015. aug. 27. 13:48
 5/5 másodikKira válasza:
Mi a párommal rengeteget skypeolunk, fél éjszakákat. Amikor tudunk, akkor persze utazunk egymáshoz, de egyetem mellett ez nem mindig olyan egyszerű. Eleinte nagyon nehéz volt, de mivel 'örök életre' tervezünk, úgy vagyunk vele, hogy kibírunk pár évet, ameddig lezajlik az egyetem. Kitartást, sok sikert! ^^ Ja, és ami nagyon fontos ilyenkor... Abszolút maximális bizalom és őszinteség, mind a két fél részéről. Anélkül nem fog működni, teljesen nyíltnak kell egymással lenni, hogy még véletlen se merülhessen fel féltékenység, és ezzel bármi ék.
2015. aug. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!