Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítani fog velem? De én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani fog velem? De én szeretem!

Figyelt kérdés
Kicsit hossz lesz előre is bocsi! 18 éves fiú vagyok. Van egy lány, aki most lesz 15. (Korkülönbséggel jövők el se kezdjék légyszi :( ) Nagyon hosszú ideje mondta, hogy belémszeretett, már körülbelül 13 éves kora óta. Együtt jártunk szereplésekre is, szóval viszonylag gyakran találkoztunk, minden nap beszéltünk Facebookon, de amikor néhányszor megemlítette mindig mondtam, hogy csak barát szeretnék lenni, és csak akkor beszéljünk, ha ez neki is így jó. Nem akartam vele összejönni, nagyon fiatal is volt, meg azt hittem, hogy nem szerelmes, csak rajong. Nem tehettem azonban róla, hogy mostanra (majdnem 15 éves korára) beleszerettem. Szép volt, és éretten gondolkodott. Nyár elején megcsókoltam és összejöttünk. Gyönyörűen telt el ez a nyár vele. Az utóbbi pár napban volt néhány összezörrenésünk, nem tudtunk minden nap találkozni. Amúgy is feszült vagyok, mert én Pestre megyek, ő pedig Szombathelyre, és hetente csak hétvégén tudnánk találkozni. Júliusban szóvá tette, hogy ő attól tart, hogy ez nekem csak egy nyári kaland volt. Mondtam, hogy erről szó sincs. Most pedig én éreztem, hogy kicsit hanyagol. Azt mondta, hogy amit 3 évig érzett, most valahogy elkezdett kiszállni belőle. Azt mondta adjak neki pár napot, addig ne beszéljünk se személyesen, se facen. Még mindig szeret, de nem tudja, hogy mennyire erős ez benne. Mit Tegyek? Én teljes szívemből szeretem, nem tudok ettől aludni éjszakánként, az egész napom egy merő kín. Lehetséges, hogy szakítani fog? Mit tegyek?

2015. aug. 25. 22:07
 1/5 omba ***** válasza:

Lehetséges, hogy szakítani fog, - sőt ez már az is.

Viseld higgadtan.

A 13 éves korban kialakult szerelemtől ez is szép, hogy eddig eljutott, ritkaság.

2015. aug. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy szeretem! Nem fogok könyörögni, annál többre becsülöm magam, de nem lehet, hogy azért érez most így, mert ő is kicsit feszült, vagy azért mert kicsit összekaptunk? :/
2015. aug. 25. 22:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne féljél, mert te magad is meg tudod teremteni, be tudod vonzani a szituációkat, ha a figyelmedet arra fordítod, abba megy az energia.
2015. aug. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 omba ***** válasza:

" amit 3 évig érzett, most valahogy elkezdett kiszállni belőle. " - ez nem összekapás...

ne könyörögj - ne az "önbecsülésed" miatt (egy szerelmi kapcsolatban az mi?) - hanem mert nincs miért.

2015. aug. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a gyors válaszokat :/ Akkor semmi esély..
2015. aug. 25. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!