Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhívjam szakítás után?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel távkapcsolatban éltünk a kapcsolat kezdete óta, jól ki is jöttünk egymással annak ellenére hogy keveset tudtunk találkozni. Erre egyik napról a másikra chatben szakított velem, arra hivatkozva hogy ő nem tudna engem szeretni, és hozzám jobb barátnő illene stb. Válaszul annyit írtam hogy ami nem megy azt nem kell erőltetni, és remélem talál magához illő párt. Végül elköszöntünk...

Most kicsit tisztább fejjel mégis úgy érzem talán érdemes lenne felhívnom, mert telefonon azért mégis jobb lenne az ilyesmit megbeszélni. Nyilván nem próbálnám meg visszaszerezni őt, de legalább tisztáznánk a dolgokat. Szerintetek jó ötlet felhívnom, vagy hagyjak neki békét és felejtsem el? Nem tudom mit tegyek...



2015. aug. 20. 01:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Minek hívnád?

Már bocs de ti nem voltatok kapcsolatban ha többet cseteltetek mint amennyit taliztatok.

És ha ilyen könnyen lemondotok a másikról akkor nem is szerettétek egymást.

Nincs értelme felhívni.

2015. aug. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fölösleges felhívni, szaítottatok, te is egyből rábólintottál, mit szeretnél vele ezenfelül átbeszélni?
2015. aug. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Annyi azért még hozzátartozik az igazsághoz, hogy mielőtt összejöttünk a csajjal már jó ideje ismertük egymást, mondhatni barátok voltunk. Ezzel a szakítással tehát ennek a baráti kapcsolatnak is vége lett... Ez az amit nem szeretnék annyiban hagyni.
2015. aug. 20. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!