Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Próbáljuk meg vagy engedjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbáljuk meg vagy engedjem el? Távkapcsolat, golyatábor, egyetem.

Figyelt kérdés
a barátommal elég friss a kapcsolatunk és 3 év köztünk a korkulonbseg. Eddig minden nagyon jól ment mentünk ide oda jól kijovunk és minden talalkozasnal elmondása milyen boldog hogy megtalált. Most kezdi az egyetemet 19 éves és golyataborban van. Nem meglepően feltem hiszen elég friss a dolog illetve nem szeretnék csalódni. Mivel egyetemre megy tavkapcsolat lenne és fogalmam sincs menne a helyes döntés.Ő velem akar maradni azt mondja megoldjuk de mind tudjuk a tavkapcsolatok nem igazán működnek. Nem tudom inkább most elkéne engednem hogy kezdje az egyetemet bulizzon a golyataborban és engedjük el egymást meg mielőtt megkomolyabb lenne a dolog vagy igenis bizonyítsuk be hogy a távolság sem akadály. Előre is köszi a válaszokat :)

2015. aug. 25. 01:34
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
* elmondja * mi lenne ne haragudjatok a hibák miatt telefonról írtam le ezt a kisebb regényt :')
2015. aug. 25. 01:37
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd, én ismerek 3 olyan párt, akik középsuliban jöttek össze és még mindig együtt, egyikük most házasodott. Viszont ennyi... 5 éve vagyok ezen az egyetemen, ennyi ilyen párral találkoztam, mindenki más szétment, általában félév körül valahol, voltak még sokan, akik kihúzták az első nyárig és utána szeptember-október körül mentek szét... Sokat változik az ember, amikor végre eljön otthonról, más környezet, stb... Ezt te érzed, esélyetek nem sok van, de... van.
2015. aug. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
53%

Hát megpróbálni éppen meg lehet.

De valóban ilyenkor sajna a nagy többség szakít egy éven belül. Anno én is így jártam,pedig mi egy fősulira is jártunk.:)

2015. aug. 25. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
És a telefonodon nincsen vessző?
2015. aug. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Meg lehet próbálni, nincs kizárva, hogy működik. De gyanús, hogy rövid időn belül vége lenne :(
2015. aug. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljátok meg, ha mindketten akarjátok! Ha nem működik, akkor ki fog derülni, és ráértek akkor szétmenni. Szerintem az ilyen nehéz döntéseket akkor érdemes meghozni, mikor már megtapasztalta az ember, hogyan működik a dolog, vagy hogyan sem.
2015. aug. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat..igen gyanús, hogy egy idő után vége lenne. És mivel minden áron megakar győzni, hogy megoldjuk és ő nem akar elveszíteni így én is látok némi esélyt erre. De ésszerűen átgondolva talán jobb lenne most elengedni egymást...azért köszönöm kedvesek vagytok :)
2015. aug. 25. 10:50
 8/17 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje vagytok együtt és mennyire lenne nagy köztetek a távolság?
2015. aug. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
egy gimibe jártunk, és kb egy fél évet beszélgettünk ami alatt nagyon megszerettük egymást. Mind a ketten éreztük, hogy kezd egyre komolyabbá válni a kapcsolat de eléggé tartottunk a távolságtól. Aztán ahogy egyre többet találkoztunk rájöttünk, hogy teljesen megértjük egymást és nagyon jól kijövünk végülis július közepén mondtuk, ki hogy "együtt vagyunk". Neki sok éve nem volt komoly kapcsolata és mindig hangoztatja, mennyire boldog hogy végre megtalált, és nem akar elengedni és én is így érzem. Egyébként kb 80 km a távolság 1 óra :)
2015. aug. 25. 11:31
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tényleg nem látom be, miért szakítanátok. Legalább próbáljátok meg a távkapcsolatot!
2015. aug. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!