Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor van az a pont, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor van az a pont, amikor nem lehet elviselni valakit?

Figyelt kérdés
Meddig lehet valakit elviselni? Tolerálni? mennyit lehet engedni? ( nem megcsalásról beszélek, csak amolyan hétköznapi dolgokról, alaptermészetről)
2010. márc. 10. 21:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez sokmindentől függ. Pl. elképzelni nem tudom, mire gondolhatsz. De ha hugomra és sógoromra gondolok... Ők állandóan vitáznak, mert hugom imádja magát körülrajongatni sógoromat ezzel meg teljesen megalázza. Pl én sógorom helyében már rég elhagytam volna.

Egyébként ha már megalázó amit csinál veled, esetleg lelki terrort alkalmaz, vagy csak egyszerűen az idegeidre megy, akkor nincs értelme folytatni.

2010. márc. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Amíg nekem nem árt, semmi bajom vele. Addig magánügy.
2010. márc. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
meddig birod?ha beleszoll par dologba az oks,sot meg en szoktam neha megkerni,de ha mindenert veszekedne kirugnam.nem tudom mert nem voltam olyan helyzetben
2010. márc. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én a megalázást nem bírom, ha lenéz rám és nem tud megdicsérni.
2010. márc. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az a pont amikor szándékosan rosszindulatból/kapzsiságból tesz valamit ellenem.
2010. márc. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
várom a kifejtést. az ilyen kérdéseknél mindig az van, hogy tucatnyian válaszolnak, aztán jön a sztori, és akkor már totál máshogy fest az egész. szóval mi történt, kivel történt, hogyan történt, miért történt?
2010. márc. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Amikor semmit nem csinálok, mégis parasztkodik/lenéz valaki. Egyszerű a dolog: viszonyuljon úgy hozzám, ahogy én hozzá. Ha ennél jobban bánik velem előny, ha rosszabbul az hátrány.
2010. márc. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lényegesen többet vár el, mint amennyit ad.
2010. márc. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

a sztori igazándibol egy barátnömhöz fűződik, 7 évig voltunk barátok eddig elviseltem a dolgait, de már nem birom. Nem másabb mint régebben, csak egyszerüen nem.

Ezért gondolom hogy kapcsolatba is igy lehet?? hogy van egy pont mikor már nem megy?( ilyen hosszu kapcsom még nem volt)

2010. márc. 10. 22:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom ha együtt élek a párommal és már nincs köztünk kapcsolat(tv nézés és semmi esemény nincs)értem ezt arra hogy nem járunk sehova nem beszélgetünk és már csak a szex tart össze minket,az már egy végkifejlett dolog akkor már nincs értelme(nem tudom pontosan te mire gondolsz)
2010. márc. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!