Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgytársaim, bebizonyítanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgytársaim, bebizonyítanátok, hogy a molett, mackós fiúkat, férfiakat is sokan kedveljük?

Figyelt kérdés

Annak ellenére, hogy én vékony, ráadásul nem túl magas nő vagyok, kifejezetten kedvelem a mackós pasikat! (Az igaz, hogy a mozgékony, aktív, mondhatni sportosan molett férfiakat és nem a lomha féléket.)

Mint a 40-es Bud Spencer, Bujtor István ;-)

Jelenlegi páromnak önbecsülésével van némi problémája. Bízom benne, belátja őt is lehet szeretni, imádni! :-) Én ezen dolgozom ezerrel!



2015. aug. 27. 14:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Van egy - egyébként kimondottan csinos - barátnőm, amióta ismerem (kb. 20 éves kora óta) mindig kimondottan a mackós férfiakhoz vonzódott. Őket nézi meg az utcán, strandon, ilyen típusú férfikba szeret bele, akár egyoldalúan is. A vékony, vagy átlagos férfiakat gyakorlatilag észre sem veszi. Amióta ismerem, talán egyszer volt vékonyabb pasija, de nem volt hosszú távú kapcsolat. Az utolsó három barátja mind macis volt, ki jobban, ki kevésbé.
2015. aug. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én a mackòs férfiakhoz vonzòdom. A férjem 190 centihez 100kg. Igazsàg szerint nem is làtszik rajta csak van egy kis pocija. Imàdom:) 29n
2015. aug. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Bizony!100 kiló alatt nincs ember!
2015. aug. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Pasi vagyok egy évig voltabb csak önkontroll bizonyítékból sok sporttal 75 kilós. Heti 60 óra*10hónap.


De amúgy 110-120 kilós voltam és ebből soha nem volt hátrányom. igaz fekete öves judos vagyok, és ha spárgát nem is csinálok de ebbe a sportba nem vágó módon a lábfejem a nyakamig tudom emelni.


Öt tartós kapcsolatom volt, mind helyes, értelmes és kedves csinos karcsú filigrán (ez a zsánerem) lánnyal. És még elég kalandom köztük. Jó én már 39 éves vagyok (belefért).

2015. szept. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mint ahogy vannak férfiak akik a molett (sportosan molett) lányokat kedvelik úgy nők is kedvelhetik a testesebb férfiakat..nem kell ezt túlragozni, a párodnak meg elég szerintem h te vagy..
2015. okt. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!