Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokan elítélnének, ha 21...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan elítélnének, ha 21 évesen 46 éves nővel élnék kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szóval egy közösségi oldalon ismertem meg a hölgyet. Ő 4 éve elvált és nincs gyermeke. Én édesanyámnak elmondtam, aki ráadásul 3 évvel fiatalabb tőle. Meglepődött, de elfogadta és már be is mutattam neki. A kérdés az, hogy az emberek ujjal mutogatnának ránk?
2015. aug. 26. 21:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
igen készülj fel ilyenekre és a hátad mögött suttogó emberekre és haverokra ettől eltekintvenén sok boldogságot kivánok
2015. aug. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem. Maximum ha rád néznének azt hinnék az anyukád.

Néézd azt a fiút milyen aranyos fogja az anyukája kezét és anyukája mondja neki h mennyire szereti....szegééény fiú biztos fogyatékos

2015. aug. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Biztos lesz "jó" akaró, biztos a pénzéért van vele és társai...

Le kell szarni.

2015. aug. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 opened paradise ***** válasza:

Nem kell velük törődni,többségüknek nincs senkije sem.


Legyetek boldogok :)

2015. aug. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#2 Nem hinném, hogy fogyatékosnak nézne bárki is.

Egyébként köszönöm a kedves hozzászólásokat. :) Bárcsak mindenki ilyen véleménnyel lenne. :)

2015. aug. 26. 21:30
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem ítélnélek el, de nem is élnék egy ilyen idős nővel kapcsolatban. Nagyon nagy a korkülönbség és 10-15 év múlva egy öregasszony lesz.
2015. aug. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#6 Köszi ez nagyon kedves volt... Tisztában vagyok a dolgokkal, de én mégis hosszútávú kapcsolatot szeretnék vele. Az, hogy a jövő mit hoz majd eldől.
2015. aug. 26. 21:39
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem azt kérted, hogy ápoljuk a lelked, hanem véleményt. Ez pedig csak az igazság.
2015. aug. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Az, hogy a jövő mit hoz majd eldől." ezzel nyitva hagytad a kérdést magad is ami a hozzáállásod "komolyságát" tükrözi


Én a következőt veszem le a kérdésből: van egy 46 éves nőci aki még egész tűrhetően néz ki. úgy vagy vele hogy pár patront megér(nyilván nem a 20 éves csajokat koptattad le miatta hanem hát ő van kéznél).

te is tudod hogy még a bulizós korszakban leszel amikor ő már a nyugdíj lőtti "védett korban lesz"...szal a korkülönbség korábban durvább volt és később szintén durvább lesz ...ez a mostani csak egy ideig óráig fennálló állapot hogy te már nem vagy annyíra dedós és még ő sem annyira nyanya.de ez a kapcsolat csupán arra jó hogyha lesz a gyk- n egy kérdés az extrém korkülönbségről akkor tudjál valamivel te is hüledeztetni.

Apukád mit szólt?... mert általában ők vannak észnél és húzzák be a kéziféket bólogatókutya anyucikák helyett is.

2015. aug. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Sokan el fognak ítélni érte, készülj fel rá.


Részemről én nem ítéllek el, de komplett hülyeségnek tartom a részedről.

2015. aug. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!