Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul érezzem magam emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul érezzem magam emiatt szerintetek:/? L/22

Figyelt kérdés
A barátommal nem sokra rá akkor jöttünk össze amikor elköltözött tőle az előző párja, ígért fűt fát, mondta h nem érdekli stb.. sokminden történt, mindig kimagyarázta magát, aztán egyszerre letiltott törölt mindenhonnan, és az exétől tudtam meg a szitut h ők végig együtt voltak csak egy pár napig nem voltak jóban a költözést követően, teltek a hónapok én megismertem egy fiút itt neten, a randit tervezzük, de most (mert miért ne most) megtalált a másik srác hogy rosszul döntött sajnálja, más forrásból tudom h tényleg szingli és igazat mond ,de mi legyen a másik sráccal, rosszul kéne éreznem magam? hiányzott ő is, és nemtudom mit kéne tennem... ja és ez csávó már máskor is csinálthasonlót.

2015. aug. 27. 16:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne érezd rosszul magad, de válassz bölcsen!

Segítek: az olyan srác, aki így átejt, az máskor is át fog.

2015. aug. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Hát nagyon igazatok van, amíg írtam le a sztorit el is gondolkoztam hogy végülis jól tudom hogy hülyeséget csinálnék ha viszaengedném.. csak sajnálom is mert egyedül van a csaj elvitte mindenét és most azért keresett meg hogy kell neki valaki támasznak.. nem akartam rosszul dönteni de végülis tényleg megbízhatatlan, és az újsrácnak meg adni szeretnék egy esélyt
2015. aug. 27. 19:00
 13/20 anonim ***** válasza:
26%
Ugyan fiúk-lányok, többször elolvasva és tanulmányozva a kérdést, , kétség sem fér hozzá, merre fogja miss princess széttenni a lábát. Szomorú, de ez a való világ, cunci erős vonzódást (szerelemnek semmiképp nem nevezném az ilyen és ehhez hasonló érzéseket) érez a minden valószínűséggel jó külsővel bíró, nárcisztikus jellemű első srác irányába, ezért vissza fogja fogadni, még ha tök egyértelmű is, hogy ez valami orbitális hiba. De valamilyen rejtélyes oknál fogva ez kell a nőknek. Sok sikert drága, aztán 1 hónap múlva ne felejtsd el kiírni az "Elhagyott a barátom, nagyon rosszul vagyok, hogy felejthetném el?" c. kérdést.
2015. aug. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nem a külseje vonz, nem egy modell egyéniség és megelőzök még egy következő értelemben gazdag hozzászólást.. nem a pénze izgat, mert nem bővelkedik benne, hanem mivel már 5 éve ismerem, nem akartam külső szemlélő nélkül dönteni egy ilyen helyzetben :) Az hogy merre és kinek teszem szét a lábam pedig rám tartozik ;)
2015. aug. 27. 19:13
 15/20 anonim ***** válasza:
67%
Te se csináld ugyanezt a másik sráccal. Akkor inkább légy egyedül és szánj egy kis időt arra, hogy elfelejtsd az exedet.
2015. aug. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Lányként mondom... Hogy sajnos ez valamiért rohadtul bele van oltva egy csomó lányba. És rohadtulnem értem!

Ugyan az a nemünk, de egyszerűen nem tudom felfogni, és tőlem kérnek tanácsot. Elmondom 1x, elmondom 2x, 3x, 4x.. ÉS 5.-re is ugyanabba a hibába esnek bele.

Rájöttem ezek a lányok szeretik a drámát. Más nem lehet az oka.


Kérdező: NE SZERESD A DRÁMÁT.

Szépen mondd meg gyermekünknek, hogy kopódjon le.

Te meg lépj túl rajta.

2015. aug. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Csak szánalomból ne akarj vele együtt lenni!
2015. aug. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Girgoy ***** válasza:

Nézd, Kérdező, a régi srácot belülről. Átvert Téged egy másik nő miatt. Átvert, hazudott. Aztán a amásik nő dobta. Na ehhez mekkora pofátlanság kell, hoyg aztán annál a nőnél keressen ezután támaszt, akit ő vert át...! Ha lenne benne minimum egy cérnavékony gerinc, ez a megoldás eszébe se jutna. Ezt bizony el kell viselnie. Ő is kitolt mással, most vele is kitoltak. De nagyon gerinctelennek kell lenni ilyenkor, hogy ne viselje el a szitut, hanem ahhoz menjen vígaszért, akit korábban ő vert át.


A Te szemszögedből pedig Te NE verd át az új pasidat! Te már hozzá tartozol, nem teheted vele uigyanazt, mint amit az exed tett Veled! Az exednek meg tényleg azzal segíteszt, ha dobod, hogy magához térjen és próbáljon meg gerincesebben önerőből talpraállni. Ezzel segítesz neki, ha akarsz. És nem vered át az újat sem.

2015. aug. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan azt csináld vele, amit ő veled annak idején: tiltsd le mindenhonnan és szóba se állj vele. Sok sikert az újhoz!
2015. aug. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Drágám! Mi férfiak, mind perverz disznók vagyunk!

Mondunk ilyet, olyat, hogy a hőn ohajtott Hölgyet meghódítsuk!

Ha nem kalandot keresel, lapozz!

2015. aug. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!