Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok az emberek, akik boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok az emberek, akik boldog párkapcsolatban élnek?

Figyelt kérdés

Mégis miért járkálnak ide fel válaszolgatni?


Hiszen:

1. ha minden oké a kapcsolatukban, nem tudnak miből (problémák) meríteni a bajba jutottak megsegítésére

2. nem akarnak ismerkedni itt úgysem, márpedig valljuk be, sokan azért is járnak ide fel.


Kérek kort meg nemet is.


2015. aug. 27. 22:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%

1. Minden kapcsolatban lehetnek problémák, még a legjobb kapcsolatokban is, és a kívülállók néha jobban átlátják.

2. Én akkor sem ismerkedtem itt, mikor nem volt párom, arra vannak más, alkalmasabb platformok is.


Amúgy roppant szórakoztató ez a témakör. :) De alapvetően más témákban szoktam írni inkább, amiknek semmi köze a párkapcsolatokhoz.

2015. aug. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
20%
Egyik legszórakoztatóbb kategória az oldalon, kinem hagynám, hogy néha ránézzek.
2015. aug. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

Érdekes, azt hittem, hogy szabad emberek vagyunk és azt csinálhatjuk, amihez kedvünk van. Jelen esetben ennek igaznak kellene lennie. :D

Szerintem ebben a 2 pontban nem merültek ki az oldal lehetőségei.


A boldog párkapcsolat nem azt jelenti, hogy nincsenek problémák, mert azok mindenhol jelen vannak. Senki sem él rózsaszín felhőben. De! Tegyük fel, hogy a mostani párkapcsolatában eddig nem voltak problémák. Viszont tudja, hogy milyen problémák merülhetnek fel, hiszen mindenki megélt már egy s mást és tapasztalatok útján tanul az ember. Ezért szívesen segít másnak átlátni a helyzetet, hasznos (vagy kevésbé hasznos:) tanácsokat tud adni.

A második pedig... Nem kötelezhetünk senkit arra, hogy ismerkedjen, mert ha nem teszi, akkor be nem teheti ide a lábát! Ez nem így megy. Szíve joga eldönteni, hogy mit szeretne.


Üres perceimben tökéletes időtöltés, felhúzza a kedvem.

2015. aug. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Attól még lehet régebbről tapasztalata valakinek.
2015. aug. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 BulmaSwan ***** válasza:
0%
Attól még, hogy a mostani kapcsolatában minden oké egy előzőben lehetett gubanc, emiatt tudhatnak segíteni a kérdezőn. Én akkor nézek fel ha unatkozom és épp eszembe jut. Néha csak valami vicceset akarok olvasni. Válaszolni akkor szoktam, ha tudok segíteni vagy csak leakarom írni a véleményem. Én is más kategóriákban is szoktam nézelődni. Ismerkedni nem szoktam itt. 19 L
2015. aug. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, nézd már végig egyszer az összes kérdést, ne csak a sirámokat!

Például ilyen kérdésekre mindig örömmel válaszolok, hogy

-mit vegyek a barátomnak az évfordulónkra

-mivel lepjem meg a párom, amikor hazaér a hosszú útról


Sőt, néha ötleteket is szoktam meríteni belőle, hogy hogyan lehetne még inkább feldobni a kapcsolatunkat (a szexualitás témakörben is ;) ).

2015. aug. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy boldog párkapcsolatban élek, de régebben nekem is voltak ballépéseim. Meg szoktam osztani a tapasztalataimat, hátha más tanul belőle anélkül, hogy elkövetné ugyanazt a hibát. Régóta vagyok ezen az oldalon (2008 óta), már megszokássá vált, hogy ha nincs jobb dolgom, más problémáit olvasgatom. És esetleg én is tanulhatok más hibáiból.

Ismerkedni itt? Egyszer megtörtént, ez is az egyik a múltban elkövetett hibák közül.

30/N

2015. aug. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Valaki másra ma este nem tudja kiverni mint, hogy nyomkodja a piros kezeket.


(Nyomd a piros kezet kérlek (lúzer))

2015. aug. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem én pontozok. Én zöldet adok mindenkinek.
2015. aug. 27. 23:31
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem gondolod, hogy ha ők boldog párkapcsolatban élnek, akkor jobban tudnak segíteni a többi embernek, hogy ők is boldog párkapcsolatban élhessenek? :-)

1. Biztos, hogy az ő kapcsolatuk sem tökéletes, mert olyan nincs.

2. Nem kötelező ismerkedni ezen az oldalon.


26/N

2015. aug. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!