Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok az emberek, akik boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok az emberek, akik boldog párkapcsolatban élnek?

Figyelt kérdés

Mégis miért járkálnak ide fel válaszolgatni?


Hiszen:

1. ha minden oké a kapcsolatukban, nem tudnak miből (problémák) meríteni a bajba jutottak megsegítésére

2. nem akarnak ismerkedni itt úgysem, márpedig valljuk be, sokan azért is járnak ide fel.


Kérek kort meg nemet is.


2015. aug. 27. 22:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Soha nem jutott még eszembe itt ismerkedni. Ha volt pasim, ha nem, én ide válaszolgatni és szórakozni járok fel évek óta (amíg egyben volt, inkább a szexualitást néztem meg úgy egyben a szerelem szexet, azóta inkább ide jövök a felnőtt párkapcsolatba).


Az, hogy most épp van egy fél éve működő párkapcsolatom nem törli el, hogy több, mint 10 hosszabb rövidebb kapcsolaton vagyok túl, amikből TANULTAM, mostmár nem úgy csinálok dolgokat, mint akkor, pont ezért IS működik ez a kapcsolat jobban.


Meg ez olyan mint a kisördög meg a kisangyal a válladon, ha csak olyan emberek válaszolnak neked, akiknek romokban az élete, és azt tanácsolják, hogy add fel, azt szajkózzák neked, hogy úgyis rossz lesz, az nem túl hasznos. Kell mellé az is, aki pozitívan tudja látni a helyzetet, és a problémák megoldását tartja jónak. De csak az utóbbi sem jó, mert van sok olyan kapcsolat, amit értelmetlen megpróbálni megmenteni. Mindkettő kell, hogy majd az adott kérdező ki tudja válogatni, hogy melyikkel tudott jobban együttérezni. Itt mindenki beleképzeli magát a kérdezőék kapcsolatába, belelát 800 olyan dolgot, ami nem volt leírva és nicns is úgy, mert nála úgy volt, úgy lenne. De a hosszabb válaszokat olvasva a kérdező majd valakiével tud azonosulni, a többiekével meg nem. Ez kicsit olyan, mint amikor nem tudsz dönteni, ezért feldobsz egy pénzt, és abban a pillanatban tudod, hogy melyik válaszban reménykedsz, akkor azt kell választani. Itt is az van, hogy már tudod a választ, csak még nem jöttél rá, hogy tudod. Úgyis azoknak fogsz hinni, akik abban támogatnak, amiben hinni akarsz. Ehhez meg sokféle válasz kell, hogy biztos legyen olyan közte.

2015. aug. 28. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

1-essel értek egyet.


Nem azért jó/boldog egy kapcsolat, mert nincsenek broblémák hanem mert a felek meg tudják oldani. Ami baromi nagy meló és rengeteg türelmet igényel hisz elsősorban érzelmi kérdésről beszélünk. Viszont lehet tudok segíteni a tapasztalataimmal valakinek vagy fordítva.



Szórakozásnak is jó, de én se ebbe a rovatba írok sokat, ez csak kuriózum.


Van egy szabályom. Senkivel nem folytatok privát levelezést szexuális témában. Szakmaiban esetleg. Nem küldök és nem kérek képet. Az ismerkedős kérdéseket hárítom. Párom tudja, hogy fennvagyok és ha akar belenézhet a fiókomba (sose tette mellesleg).

2015. aug. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!