Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitsak ma egyik emiatt?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk amugy is hadilabon allt foleg bizalom teren, a multban a parom rengeteg okot adott a felteknysegre es persze mindig en voltam a hulye. Utolag mindig bocsanatot kert...


Lattam ma egy beszelgetest kozte es az egyik baratja kozott. A haver elhivta valahova es mondta, hogy van az o baratnojenek egy baratnoje aki szerint o jol nez ki, es, hogy legkozelebb elhivhatna azt az X lanyt akivel aztan 'lehetne valami'. A parom mondta, hogy mutassa meg a profiljat (fb), majd mondta, hogy csinos, adja at udvozletet.


Ez ok arra, hogy elhagyjam a parom? Aztan nem volt semmi koztuk (ebben 80%-ban biztos vagyok), nem is talalkoztak elvileg.


Pasik, ha azonnal nem utasitja el az ilyet (basszus de azt kellett volna, most olyan megalazva erzem magam!) a ferfi az azt jelenti, hogy siman megcsalna?


A nemeteket kerlek irjatok oda!


2015. aug. 28. 13:51
 1/5 A kérdező kommentje:
A kerdes: szakitsak ma emiatt?
2015. aug. 28. 13:51
 2/5 anonim ***** válasza:

ha a haverom nekem mondott volna ilyet, ha épp vicces kedvemben lettem volna én is elkértem volna a linket és valami poént mondtam volna rá...szerintem a te barátod sem akart a lánytól semmit...


22F

2015. aug. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Siman elhagynám mert nem tisztel és ha olyan lenne a helyzet gondolkozás nélkül megcsalna.

A másik hogy a barátja sem tisztel se téged se a kapcsolatotokat,mert akkor nem ajánlgatna más csajokat a pasidnak.És persze a pasidat ez egyáltalán nem zavarja és ilyen barátai vannak...akkor ő sem sokkal különb.

2015. aug. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy vicc volt, és csak poénból írta a párod, hogy adja át az üdvözletét. De mégis honnan szedte a haver, hogy előhozakodhat olyan nőkkel, akikkel "lehetne valami"? Igen, igazad van, ez megalázó, és aggasztó, hogy milyen beszélgetések előzhették meg arról, hogy ő mennyire szeretne más csajokat felszedni, csak éppen ott vagyok én neki. Csak te ismered a kapcsolatotok jellemét, és hogy mi van még ezen kívül a párod rovásán, de ha korábban is adott okot a féltékenységre, én nem bíznék benne többé. Ha valaki kényszerből hűséges, úgyis talál mentséget, hogy mégis félrelépjen, azon kívül kényszerből velem ne legyen senki.
2015. aug. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Párkapcsolatban élő férfiként engem nem nagyon érdekel a barátnő barátnője, se a képe, se a társasága.

Az enyémnél úgyse jobb. :D


A barátod meg nem érez ilyet.

2015. aug. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!