Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál, ha a párod a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha a párod a volt szerelméhez visszajárna?

Figyelt kérdés
Nem voltak együtt csak szerelmes volt belé,de a lány elutasította.Most kiderült,hogy eljár hozzá beszélgetni olyan dolgokat ami a mi kapcsolatunkba nem jó.Nem értem miért mással beszéli meg az ilyeneket.És azt mondja,ha választani kell őt válassza,de közbe nekem sír,hogy ne haggyam el.Nem tudom mi lenne a helyes döntésem.
2010. márc. 11. 10:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ez komolyan még kérdés? ez a pasi nem szeret téged.
2010. márc. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
én szeretem a páromat, de ha ilyet tenne, én otthagynám. (Én elég temperamentumos lány vagyok)
2010. márc. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

*választja


Jó nagy gyökér lehet, rinyapapucs. Én jól megdugnálak őt meg elküldeném a f*szba.

2010. márc. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Már hagyd ott!!! Ez a hapsi nyílvánvalóan a volt csaját szereti!! Sz@rd le,ne hagyd magad megalázni:)))

Sok sikert és kitartást neked!!:))

2010. márc. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi én is ezt mondtam neki,de ő azt mondja nem jelent neki semmit,csak régen elég jó barátok voltak.És nem tud tőle elszakadni,mert a lány is mindig keresi őt.Meg higgyek neki,mert a szavát adta,hogy nem lép félre.
2010. márc. 11. 10:45
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Na ne! Irányt mutassál neki Irán felé, vagyis a csajszikájához! Micsoda dolog, hogy panaszkodik a volt csajának a ti kapcsolatotokról. Lehet az is , hogy két szék közül a pad alá esik a drága!
2010. márc. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy nem lép félre, de nem szeret téged. a szavak csak szavak, igazából a tettek beszélnek. szakíts vele. első voltam.
2010. márc. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
énis szeretem a párom,de ott helyben tenném ki,ennél több az önbecsülésem...
2010. márc. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nekem is erre felé húz az eszem,de a szívem.De igaz jobb lesz így.
2010. márc. 11. 10:53
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
sajnos, a többieknek igaza van, ez a pasi nem szeret, inkább dobd ki, mint,hogy megalázkodj, én már jártam így, természetesen jó nagy pofáraesés lett a dologból(részemről)
2010. márc. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!