Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Fehérnép"! Mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Fehérnép"! Mit szólnátok ahhoz, ha a partneretek csináltatna egy ilyen tetoválást? :]

Figyelt kérdés

[link]


Kidobnátok?


kort is írj.


2015. aug. 29. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik a kopasz fej, a hosszú haja alatt pedig azt hord, amit akar. Egyébként ha mellettem csináltatná az én határozott ellenvéleményem ellenére, akkor igen, kidobnám, mert nem vonzódom a komolytalan emberekhez. Ha fiatalkori hülyeség, amit azóta takargat, akkor azzal ismertem meg, elfogadnám, de remélném, soha nem fog megkopaszodni. 30N
2015. aug. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Eléggé meglepődnék, mert nem az ő stílusa. És mivel ez olyan változás lenne ahhoz az énjéhez képest, amit megszoktam/megszerettem, igen, kidobnám.

(Ha már eleve úgy jöttem volna vele össze, hogy "kinézem belőle", akkor nem.)

2015. aug. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A leendő barátnőm nem hiszem hogy ilyet csináltatna :D
2015. aug. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kivágnám, mint macskát sz-rni
2015. aug. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Gondolkodás nélkül dobnám. Aki ilyet csináltat, ahhoz társulnak más baromságok is.

23/L

2015. aug. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 opened paradise ***** válasza:
Voldemort! :D
2015. aug. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 opened paradise ***** válasza:
Mondjuk az éjszaka közepén,mikor meg nagykifliznéd a másikat és ez néz veled szembe...
2015. aug. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Pff. Most őszintén...mi a francnak ilyen tetkó? Minden, csak nem szép és semmit értelme.

Nem dobnám ki, hisz nem azért szeretem vagy nem szeretem, mert van rajta valamiféle tetoválás vagy sem...na de biztos nem hagynám szó nélkül, ha ekkora marhaságot csinálna. :D

2015. aug. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elhánynám magam, majd mikor magamhoz jöttem, seprűvel elkergetném.
2015. aug. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem vagyok tetoválás ellenes,nekem is van, de ez ízléstelen...sőőőt! gusztustalan, szerintem.

de ízlések és pofonok!

ha megismerkedésünkkor is rajta lett volna, és ennek ellenére jöttem volna össze vele, akkor okés.... de a kapcsolatunk egy ilyen újítást nem viselne el!

egyébként csináltathatna tetoválást csak ízlésesebbet ;)


37/N

2015. aug. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!