Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor fáradt a szexhez,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor fáradt a szexhez, vagy nem?

Figyelt kérdés

A párom, akivel együtt is élek, elég sokat dolgozik. Elmegy reggel 5-kor és este 7-8 mire hazaér, nehéz fizikai melót végez, 32 éves. Volt egy olyan periódusunk, hogy hétköznap kb soha nem szexeltünk, mert hazaér, eszik, fürdik, fáradt, alszik. Jobb esetbe vasárnaponként volt 1 szex, és annyi. Azt mondta hétköznap nem is hiányzik neki annyira, a fáradtságtól. Elfogadtam, látszólag beletörődtem. Aztán mostanába elkezdtem kicsit jobban bedobni magam. Hazaért, egyből kelletni kezdtem magam, amire pozitív is volt a reakció, később se hagytam, kezdeményeztem a szexet mindig. Érdekes módon úgy meg tudott dugni, ahogy azt kell, fáradtságnak semmi nyomát nem észleltem. Ez mind szép és jó,de ha én nem kezdeményezek, akkor ő is l-eszarja,mert ő fáradt? Ha én kezdeményezek nem fáradt?

Anyósjelöltem a maga 54 évével azt állítja annyi a férfi megtartásának titka, hogy faszán kell főzni, és sokszor szexelni. Mi a véleményetek?


2015. aug. 31. 18:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A probléma ott van, hogy mindig, tehát szinte minden hétköznap amikor hazaér, "bedobod magad". Ez néha-néha jó, de munka után, ha hazaér az ember, nem erre vágyik, hanem hogy egyen, fürödjön, és aludjon. Jó néha egy kis változatosság, de nekem hamar elegem lenne ebből, nézhetsz ki akármilyen jól. Nyilván nem befolyásolja a fáradtságát a "bedobásod", csak mivel felizgatod, ezért egyszerűbb rávenni arra, hogy az a szükséglete is fontossá váljon, ne csak az evés, pihenés (micsoda meglepetés...)


Anyósodnak meg csak gratulálni tudok, ha ezzel a csodás praktikával hozta össze a házasságát. A férfi megtartásának titka, hogy figyelj oda az érzelmeire, ne játszadozz vele, hallgasd meg, értsd meg, légy mellette, ha problémája van, beszéljetek meg mindent, ha megkérdezi mi a baj, ne mondd hogy "semmi", és légy vele őszinte.


Nem olyan egyszerű mint egy pörköltet összedobni, vagy felvenni egy babydollt, de talán menni fog. Hajrá :)

2015. aug. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!