Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek felhozzam neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek felhozzam neki amit láttam a Facebookon, vagy inkább hallgassak róla?

Figyelt kérdés

Szombaton nálam voltunk a barátnőmmel és az én gépemen Facebookozott míg én tettem-vettem. Mikor elindultunk itthonról elfelejtettem kikapcsolni a gépet és mikor hazaértem akkor vettem ezt csak észre az ő Facebookjával együtt.

Nem szép dolog, de ember vagyok és abból is a kíváncsibb típus, így belenéztem az üzeneteibe, leginkább az archiváltak érdekeltek, mert a barátaival folytatott beszélgetéseit sokszor megmutatja nekem ha van valami érdekes amikor együtt vagyunk így azokkal nem foglalkoztam.

Az archivált üzenetei közül a legfrissebb viszont elég rendesen lesokkolt. Még mielőtt mi összejöttünk volna februárban, volt egy pasi akivel alkalmanként összejártak szexelni, azonban a mi első randink előtt közölte vele, hogy ennyi volt, ő komoly kapcsolatra vágyik és ezt ettől a fickótól nem kapja meg sosem. Ezeket ő mesélte el nekem még anno alig hogy összejöttünk, együtt azzal, hogy a srác még egyszer próbálkozott üzenetben érdeklődni iránta, de erre már nem válaszolt, sőt le is tiltotta/törölte őt és azóta sem beszéltek egy szót sem. Pár hete mesélte, hogy egyszer látta még a srácot amikor metrózott, illetve egy programon amin én is ott voltam, de állította hogy azóta sem beszéltek egymással.

Az archivált üzenetek között a legfrissebb viszont ettől az illetőtől származott és augusztus 20-i, tehát elég friss volt. A srác írt a barátnőmnek, hogy jéé újra rád lehet írni, ezek szerint visszavontad a letiltást, és elbeszélgettek egymással, hogy kivel mi van, eléggé közvetlen, jófej stílusban. Ahogy visszagörgettem az üzeneteket valóban megtaláltam azt amit a barátnőm legutolsó üzenetnek állított be, és arra valóban nem is válaszolt, de a metrós és a programon történő összefutásuk után a barátnőm írt a fickónak ugyancsak jópofizós stílusban és beszélgettek is.

Az üzenetekből nem derül ki, hogy bármi is történt volna köztük de úgy érzem át vagyok verve és nincsenek jó érzéseim hogy a barátnőm annak ellenére, hogy nekem azt állította megszakított minden kapcsolatot a gyerekkel továbbra is beszélget vele, ráír néha, visszavonja a letiltást és közvetlen, laza stílusban dumálnak a hátam mögött.

Fel kéne ezt hoznom neki valahogy, vagy csak rosszabbul jönnék ki belőle? Nagyon zavar ez és amióta ezt megláttam, megtudtam rosszul érzem magam, és bűntudatom is van, hogy kíváncsi voltam és belenéztem a Facebookjába.


2015. szept. 1. 09:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Hát ez elég gáz szitu. Egyrészt a barátnőd húzása sem volt szép, de a tiéd sem. Igazából mindketten jogosan haragudhatnátok a másikra.

Én mondjuk biztos megpróbálnám megbeszélni a dolgot, nem hiszem, hogy magamban tudnám tartani.

2015. szept. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
18%

Ilyen dugós kapcsolatot csak akkor lehet végleg megszakítani ha távolabb laknak a felek egymástól.


A csajnak hiányzik a szexkapcsolat. Ez a napnál is világosabb.

2015. szept. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem tudom mit csináljak. Amióta ezt megláttam gyomorgörcsöm van és aggódom megállás nélkül. Ma találkozunk de nem tudom, hogy hozzam ezt fel neki. Nem volt korrekt a részemről, hogy belenéztem az üzenetébe de az ő részéről sem, hogy fél éve velem van, normálisnak tűnik az egész kapcsolatunk és ők néha néha beszélnek a hátam mögött. Tanácstalan vagyok.
2015. szept. 1. 09:32
 4/16 anonim ***** válasza:
19%
Az én nézőpontomból azonnal lapát lenne. Nem hogy lelkifurdalás.
2015. szept. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy szeretem őt és eddig ezt el nem tudtam volna képzelni róla, hogy annak ellenére, hogy azt mondja törölte, tiltotta, február óta semmi kapcsolat a pár látták egymást a városban szituáció óta mégis beszélnek egymással.
2015. szept. 1. 09:35
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk felhozhatnád úgy, hogy elkövettél egy hibát, szeretnél tőle elnézést kérni, mert beleolvastál az üzeneteibe. Aztán pedig elmondod, hogy de találtál valami olyat, ami eléggé meglepett, és úgy érzed, nem csak te voltál szemét, hanem ő is. És örülnél, ha elmondaná, hogy mi a helyzet ezzel a sráccal. Ha nincsen köztük semmi, és csak úgy dumálgat vele, miért nem mondta el? Ha meg visszavágyik a sráchoz, miért van veled?
2015. szept. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ez a megoldás egészen jól hangzik. Tudom, hogy jól nem fogok kijönni a helyzetből de én is úgy gondolom ezt meg kell beszélnem vele, mert így nem leszek sosem nyugodt. Köszönöm az ötletet!
2015. szept. 1. 09:40
 8/16 anonim ***** válasza:
72%
Megjósolom mi lesz. Támadni fog és egy megható történetet fog elmesélni hogy szegény srácnak meghalt a nagyanyja és iszonyat megsajnálta. Ha most engedsz bármit meg fog tenni veled.
2015. szept. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Érdekes. Amikor ilyen van, az első dolog: mi az hogy belenéztél? Nem bízol bennem!

Hát talán volt is ok rá, nem? Nehogy már az érezze magát rosszul, aki lebuktatja a hazug felet. Ebben az esetben nem igazán haragudhat szerintem.


Szerintem mivel idegesít téged, nem fogod magadban tartani. Ha magamból indulok ki.


Az más, ha nincs semmi. De ha meg nincs, akkor pláne nem érdemes veszettül tiltakozni, titkolózni, mert akkor azt a hatást kelti, hogy van valami rejtegetni való. Van némi magánszféra akkor is ha párunk van, de nem olyan mint sokan hirdetik, hogy abszolút nem lehet tudni a másikról semmit, mert neki nagyon titkos masik élete van.

Én nem néztem neki bele amíg nem jöttem rá máshonnan, hogy hazudott. Aztán megint. De abban biztos vagyok, ha úgy akar megcsalni, nem ott fogja intézni azt a részét, nem a facebookon. Mivel abból sosem lép ki otthon és van hogy én ott vagyok ő nem. Szóval láthatom. Az én parom ilyen. De ő is ott bukott el legutóbb.

Ja igen, én bevallottam neki az egészet. Első alkalomkor is. Egyiknél sem azt kérdezte hogy merted megnézni? Vaj volt a fején, nem volt joga támadni engem, ő vágott át. Ezért bíztam volna benne annyira?

2015. szept. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Ezért is érzem ezt nehéz helyzetnek, mert érzem hogy amit én csináltam nem volt tisztességes a részemről de amit ő csinált az sem. Én is rendszeresen úgy megyek el zuhanyozni, ezt azt csinálni, hogy a monitoromon ott van megnyitva a Facebook, ott van az ágy mellett a telefonom és jöttem már úgy vissza, hogy épp azt nyomkodta, de nem éreztem azt hogy kutakodna, főleg hogy semmit sem találna rólam ami miatt magyarázkodnom kéne.

Nincsenek jó érzéseim ezzel az egésszel kapcsolatban és nagy csalódás, mert alapvetően úgy tűnt minden téren rendben van a kapcsolat és kölcsönös a szerelem és a vonzalom.

2015. szept. 1. 09:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!