Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek felhozzam neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek felhozzam neki amit láttam a Facebookon, vagy inkább hallgassak róla?

Figyelt kérdés

Szombaton nálam voltunk a barátnőmmel és az én gépemen Facebookozott míg én tettem-vettem. Mikor elindultunk itthonról elfelejtettem kikapcsolni a gépet és mikor hazaértem akkor vettem ezt csak észre az ő Facebookjával együtt.

Nem szép dolog, de ember vagyok és abból is a kíváncsibb típus, így belenéztem az üzeneteibe, leginkább az archiváltak érdekeltek, mert a barátaival folytatott beszélgetéseit sokszor megmutatja nekem ha van valami érdekes amikor együtt vagyunk így azokkal nem foglalkoztam.

Az archivált üzenetei közül a legfrissebb viszont elég rendesen lesokkolt. Még mielőtt mi összejöttünk volna februárban, volt egy pasi akivel alkalmanként összejártak szexelni, azonban a mi első randink előtt közölte vele, hogy ennyi volt, ő komoly kapcsolatra vágyik és ezt ettől a fickótól nem kapja meg sosem. Ezeket ő mesélte el nekem még anno alig hogy összejöttünk, együtt azzal, hogy a srác még egyszer próbálkozott üzenetben érdeklődni iránta, de erre már nem válaszolt, sőt le is tiltotta/törölte őt és azóta sem beszéltek egy szót sem. Pár hete mesélte, hogy egyszer látta még a srácot amikor metrózott, illetve egy programon amin én is ott voltam, de állította hogy azóta sem beszéltek egymással.

Az archivált üzenetek között a legfrissebb viszont ettől az illetőtől származott és augusztus 20-i, tehát elég friss volt. A srác írt a barátnőmnek, hogy jéé újra rád lehet írni, ezek szerint visszavontad a letiltást, és elbeszélgettek egymással, hogy kivel mi van, eléggé közvetlen, jófej stílusban. Ahogy visszagörgettem az üzeneteket valóban megtaláltam azt amit a barátnőm legutolsó üzenetnek állított be, és arra valóban nem is válaszolt, de a metrós és a programon történő összefutásuk után a barátnőm írt a fickónak ugyancsak jópofizós stílusban és beszélgettek is.

Az üzenetekből nem derül ki, hogy bármi is történt volna köztük de úgy érzem át vagyok verve és nincsenek jó érzéseim hogy a barátnőm annak ellenére, hogy nekem azt állította megszakított minden kapcsolatot a gyerekkel továbbra is beszélget vele, ráír néha, visszavonja a letiltást és közvetlen, laza stílusban dumálnak a hátam mögött.

Fel kéne ezt hoznom neki valahogy, vagy csak rosszabbul jönnék ki belőle? Nagyon zavar ez és amióta ezt megláttam, megtudtam rosszul érzem magam, és bűntudatom is van, hogy kíváncsi voltam és belenéztem a Facebookjába.


2015. szept. 1. 09:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
#9 Jogos. Bármennyire is elavult a tiszteletről is szól. Hogy tiszteled annyira a másikat hogy ne verd át. Ha meg nem miről beszélünk?
2015. szept. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
71%

Nincs arányban a kettő. Ha mondjuk a srác írt volna rá akkor felé billen a mérleg. Visszaválaszol hogy bocs de ezt lezártam. Ebben az esetben te vagy erkölcsileg elítélhető.

Sajnos én is elkövettem azt a hibát hogy hagytam a lelkizés felé elvinni a dolgot ahelyett hogy keményen és férfiasan lezártam volna. Úgy átrázott mint a szél. :)

2015. szept. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a segítséget! Ma délután találkozunk és le fogok ülni vele egy beszélgetésre aztán kiderül mit fog vagy tud minderre felhozni. Sok jót nem remélek ezek után és lehet nem is kéne, mert ezek szerint bármikor megcsinálhatja ezt újra velem sajnos.
2015. szept. 1. 10:47
 14/16 Bence_ ***** válasza:
42%
Így van. Állj a sarkadra. Akkor van esélyed arra, hogy melletted marad. Mert férfi ként vonzó vagy.
2015. szept. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Egy igazi kapcsolatban nem titkosak a jelszavak....


Mi tudjuk egymásét. Soha, de soha nem élünk vissza vele. Mert nincs miért.


Amúgy igen, beszélj vele. Te is hibáztál, de legalább nem hazudsz.

2015. szept. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ácsi!


Lehet, hogy csak beszélgetni akart vele. Az ember szeret elbeszélgetni a régi ismerőseivel.

Annó letiltotta, hogy ne legyen semmi, aztán meg gondolom csak barátként beszélgetett vele, hisz te se találtál dúrvát a az üzenetekben. Persze a srác nyilván nyomul majd, de ettől még megbízhatsz a barátnődben.

Viszont az, hogy kutakodtál, nem fog jólesni neki.

2015. szept. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!