Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Joggal féltékeny a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joggal féltékeny a férjem?

Figyelt kérdés

Váltott műszakban dolgozunk, és sajnos elég ritkán találkozunk. Nagyon sokat vagyok magányos, és most elég sok a probléma is a családban. Apuról nemrég derült ki, hogy nagyon beteg, már az orvosok is lemondtak róla. Eléggé kivagyok emiatt. Az egész tortúrát teljesen egyedül élem át. Nem nagyon tudok aludni, már egy csomót fogytam. Járok minden nap hozzá, de a tehetetlenség teljesen kikészít.

Viszont van egy nagyon kedves férfi kollégám, aki sokat segít nekem lelkileg. Nem jelent nekem semmit, egyáltalán nem az esetem, ráadásul jóval fiatalabb is nálam. Egyszer a férjem meghallotta, hogy vele beszélek telefonon, és hatalmas hisztit levert, hogy biztos a szeretőm.

Vagy még nem, de az lesz, mert a srác hajt rám. Szerintem teljesen nevetséges az egész, szexuálisan egyáltalán nem kívánom. Neki ugyan nincs barátnője, de nem hinném, hogy a nagy korkülönbség miatt bejönnék neki.

És ugye a férjem megkérdezte, hogy miért nem neki mondom, ha bajom van. Mondanám, de nincs itthon, vagy ha itthon van, akkor is csak mászik rám, hogy neki hiánya van, és megsértődik, hogy nekem most miért nincs hozzá hangulatom.

Nincs olyan, hogy egy férfi önzetlenül, hátsó szándék nélkül beszélget egy nőismerősével?


2015. szept. 1. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A férjed szégyellhetné magát, hogy egy idegentől több együttérzést kapsz, mint tőle. Még ha rád is akarna másznia kollégád, ő legalább ad valamit cserébe.
2015. szept. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon beleakarnék kötni a dologba, akkor azt mondnaám, h nem hiszem el, h nincs egy barátnőd vagy egy nő nemű munkatársnőd, akivel ilyen bizalmas kapcsolatot tudnál apolni... :)

De mind, most pasiról van szó. Nem tudom, h mennyire hiszel a fiú lány barátságban. Szerintem az esetek 98%-ban az egyik fél mindig többet akar. Na most a másik dolog: Honnan veszed, h neki számít a korkülönbség. Igaz, nem árultad el, h ez mennyi év különbséget takar,de pl. engem az exem egy nála 10 évvel idősebb nőért hagyott el... :) Szóval ilyenre sem lehet adni. Te tudod, h mit érzel és h mi fűz a kollégádhoz! Beszéld meg a férjeddel a dolgot, mondd el neki, h miért másnak panaszkodsz és lehet, h ő is átértékeli magában a dolgokat. Tisztázd magadban is, h a kollégáddal milyen köztetek a viszony és még az elején tudakold meg, h neki mi a szándéka! Mert lehet, h te csak egy jóakarónak gondolod őt, ám lehet h ő a válóságban mást tervez!

2015. szept. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Persze a férjem is tudja, meg mondja, hogy sajnálja, sajnálja, de ennyi. A kórházba sem ment be hozzá egyszer sem.

Megkérdezni nem merem a kollégámat, mert ha azt hiszi, hogy én azt hiszem, hogy ő többet akar, félek, hogy elijesztem. Egymás mellett ülünk az irodában, elég kellemetlen lenne utána így dolgozni.

Mondjuk most betegszabit vettem ki, most kevésbé találkozunk, de chaten mindig meg szokta kérdezni, hogy mi a helyzet.

2015. szept. 1. 21:34
 4/4 anonim ***** válasza:
34%

Igen, jogosan.

Férfi, és nő között nem létezik barátság, az egyik fél mindig többet akar.

Talán te még nem érzed de már most "megcsaltad".

A férjedről, rosszallóan beszélsz, miközben a másik férfit magasztalod. Tartod vele a kapcsolatot a munkán kívül is. Ez minimum elgondolkodtató. Nyugodtan hazudhatsz még magadnak, de ha most azonnal nem vetsz végérvényesen véget ennek a barátságnak, akkor hamarosan a másik férfi alatt fogod találni magad. Utána meg majd a férjedet fogod okolni a saját, gyengeséged miatt.

Ez a pasi látja, hogy "sebezhető" vagy, és ki is használja. Ne legyenek illúzióid, egy nőtlen férfi, kielégületlen, és bármit megtesz egy menetért, ha nem talál közben mást, akár éveket is vár. Ha nős lenne, akkor azt mondanám, ha tökéletes a párkapcsolata, akkor nem akar lefeküdni veled, de akkor a barátságodat sem keresné, sőt. De így csak azt mondom, hogy ne hazudj tovább magadnak, és a férjednek.

Ő is, és te is csak azért barátkoztok, mert megvan a vonzalom. Ha nem így lenne, nem veszitek észre egymást, és főleg nem tartanátok a kapcsolatot. Most még "szakíthatsz", gond nélkül.


"Nincs olyan, hogy egy férfi önzetlenül, hátsó szándék nélkül beszélget egy nőismerősével?"

De van, de csak akkor, ha nős, és legalább 100%-osan ki van elégítve, és a nőismerőse extrém ronda. Szóval nincs.

37F

2015. szept. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!