Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Próbáltam a párommal megbeszél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbáltam a párommal megbeszélni többször is, hogy nem elég nekem ennyi szex, most kaptam egy vibrátort. Tényleg ez a megoldás?

Figyelt kérdés

22 éves, mások és saját magam szerint is kifejezetten dekoratív nő vagyok, 1.5 éve vagyunk kapcsolatban a párommal, nem hagytam el magam (sportoktató vagyok, bizonyos szinten munnkaeszközöm a külsőm), főzök-mosok-takarítok itthon, próbálok mindenben a kedvére tenni, az ágyban különösen, ha van szex ugyebár...


Heti max. kétszer vagyunk együtt, én többször is elmondtam neki, hogy igényelném naponta, de nem hajlandó változtatni, ha kezdeményezek, mindig van kifogás, most fáradt, sokat evett, túl meleg van, meccs van a tv-ben, most épp a játék közepén van és ezt nem lehet csak úgy félbehagyni, most cserélted le frissen az ágyneműt, szívem (ezt komolyan mondta, nem viccből írom sajnos)... Már mindent javasoltam, kérdeztem mi a baj, elmenjünk-e szakemberhez, próbáltam megértő lenni, de egy idő után azt érzem, hogy mint nő, nem kíván engem, és akkor még ő van megsértődve, ha valamilyen szinten kívülről várom a megerősítést, hogy igenis csinos és szerethető nő vagyok - merthogy azt állandóan sérelmezi, hogy vállalok férfi klienseket is személyes konzulátcióra edzéssel, diétával kapcsolatban, merthogy úgyis csak dugni akarnak. Igaz, van, aki tesz ajánlatokat, bepróbálkozik, de elutasítottam mindegyiket eddig természetesen.


Párom szerint jó így a szexuális életünk, ahogy van, és beteges (!), hogy többet akarok, annak ellenére, hogy régen volt, hogy naponta többször is szeretkeztünk. Szombaton kifakadtam, hogy már egy hete nem szexeltünk, csak én elégítettem ki őt szájjal, és ezen a héten pedig menstruálok, amikor pedig ő nem hajlandó velem együttlétre - és nyilvá nem is fogom rá kényszeríteni, csak szörnyen frusztrált és kielégítetlen vagyok így.


Ma beállított egy vibrátorral. Hogy mostantól leszek szíves békén hagyni... És nem érti, miért nem örültem ujjongva. Persze, látom, hogy jót akart a maga módján, de meg kell mondjam, elgondolkodtam, mennyire járható ez a dolog egy életen át, merthogy alapvetően holtomiglan-holtodiglan terveztünk egymással lenni.


Szerintetek jogos, ahogy érzek, vagy tényleg beteges igényeim vannak? Tűrnöm kéne és "kivárni" a sorom a munka, a számítógép és a tv után?


2015. szept. 1. 22:01
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
0%

A lenti cikk szerint a magyarok közül

-6% szexel minden nap

-29% hetente többször

-13% hetente egyszer


A huszonévesek 10%-a szexel minden nap.


Wikipedia szerinte USA-ban a házasságban élők hetente 2-3 alkalommal. A

-huszonévesek átlag 3 naponta

-harmincasok átlag 4 naponta

-negyvenesek átlag 5 naponta szexelnek


Források:

[link]


[link]

2015. szept. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
# 21: ott van, hogy ÁTLAG. Az átlag pedig úgy jön ki, hogy vannak, akiknek alacsonyabb az igényük, és vannak, akiknek magasabb.
2015. szept. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
68%

Hát nekem akivel jó volt a szex azzal csináltam minden reggel és este.

Aztán 3 hónap után azt mondta hogy ebben nincs semmi spontán ezért elkaptam délután is.


Ilyet amit a csávód csinál az emberek 80 éves korukban szoktak.


És nem csak hogy nem akar veled lenni hanem ezzel a wécé tartály formával nem is értem hogy kívánhatod őt egyáltalán.


Helyedben a pillanat törtrésze alatt szabadulnék meg tőle, főleg hogy azt mondod jól nézel ki és kérők is akadnak.

Nem tudom minek kínzod magad ezzel a szarvasmarhával.

2015. szept. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
94%

Legyszerűsítve; tehát adott itt egy 22 éves feszes, csinos lányka, aki kinyalja otthon a párja seggét és még szexelni is akar, meg adott egy 35 éves kövérkés, lusta játékfüggő, aki nem akarja megdugni.


Milyen világban élünk?


Én még úgy emlékszem a férfiak "reszortja" kérlelni az asszonyt, hogy legyen akció...

2015. szept. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Szóval biztosan nem vagy beteges a napi egy igényeddel, de az átlagnál valóban jóval gyakrabban igényled a szexet.


De normálisnak számítják még a tartósan naponta háromszori szexet is. Vagyis van olyan férfi, akivel egymás agyára mennétek, mert ő azt gondolná hogy frigid plcsa vagy.


Magam részéről huszonévesen volt olyan időszak, hogy napi egy, de nincsenek róla különösebben szép emlékeim, azok inkább dugások voltak mint szeretkezések. Most negyvenévesen csak akkor szexelnék naponta, ha fizetnének érte. Kétnaponta még belefér, nekem is és a feleségemnek is, de ilyen időszak csak ritkán van.

2015. szept. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Nem csal meg ?
2015. szept. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
94%

# 25: na én most pont ilyen helyzetben vagyok... otthagytam a hyposzexuális exem, erre összejöttem egy olyan pasival, akinek meg a napi három is kevés. :D

(Na jó, vele lehet kompromisszumot kötni, de ha tehetné, naponta tíz menet lenne. :) )

2015. szept. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Nem csal meg, percre pontosan itthon van a munkából, eljárni csak együtt megyünk, akkor is ki kell könyörögnöm.
2015. szept. 2. 08:24
 29/33 anonim ***** válasza:
51%

Ő ennyit tud.

Nem elég?


1. Nem szereted - keress mást.

2. Szereted - ott a vibrátor.


És ennyi.

2015. szept. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
57%
Ilyen fiatalon az emberek minimum heti 3-szor akaják a dolgot, van, aki naponta és aki naponta többször. Sajnos nem passzoltok össze az igényeitek alapján. Ha jót akarsz Te is a sportolók közöl választasz magadnak hasonló párt, hasonló érdeklődéssel. A vibrátor nyilván nem megoldás.
2015. szept. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!