Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Próbáltam a párommal megbeszél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbáltam a párommal megbeszélni többször is, hogy nem elég nekem ennyi szex, most kaptam egy vibrátort. Tényleg ez a megoldás?

Figyelt kérdés

22 éves, mások és saját magam szerint is kifejezetten dekoratív nő vagyok, 1.5 éve vagyunk kapcsolatban a párommal, nem hagytam el magam (sportoktató vagyok, bizonyos szinten munnkaeszközöm a külsőm), főzök-mosok-takarítok itthon, próbálok mindenben a kedvére tenni, az ágyban különösen, ha van szex ugyebár...


Heti max. kétszer vagyunk együtt, én többször is elmondtam neki, hogy igényelném naponta, de nem hajlandó változtatni, ha kezdeményezek, mindig van kifogás, most fáradt, sokat evett, túl meleg van, meccs van a tv-ben, most épp a játék közepén van és ezt nem lehet csak úgy félbehagyni, most cserélted le frissen az ágyneműt, szívem (ezt komolyan mondta, nem viccből írom sajnos)... Már mindent javasoltam, kérdeztem mi a baj, elmenjünk-e szakemberhez, próbáltam megértő lenni, de egy idő után azt érzem, hogy mint nő, nem kíván engem, és akkor még ő van megsértődve, ha valamilyen szinten kívülről várom a megerősítést, hogy igenis csinos és szerethető nő vagyok - merthogy azt állandóan sérelmezi, hogy vállalok férfi klienseket is személyes konzulátcióra edzéssel, diétával kapcsolatban, merthogy úgyis csak dugni akarnak. Igaz, van, aki tesz ajánlatokat, bepróbálkozik, de elutasítottam mindegyiket eddig természetesen.


Párom szerint jó így a szexuális életünk, ahogy van, és beteges (!), hogy többet akarok, annak ellenére, hogy régen volt, hogy naponta többször is szeretkeztünk. Szombaton kifakadtam, hogy már egy hete nem szexeltünk, csak én elégítettem ki őt szájjal, és ezen a héten pedig menstruálok, amikor pedig ő nem hajlandó velem együttlétre - és nyilvá nem is fogom rá kényszeríteni, csak szörnyen frusztrált és kielégítetlen vagyok így.


Ma beállított egy vibrátorral. Hogy mostantól leszek szíves békén hagyni... És nem érti, miért nem örültem ujjongva. Persze, látom, hogy jót akart a maga módján, de meg kell mondjam, elgondolkodtam, mennyire járható ez a dolog egy életen át, merthogy alapvetően holtomiglan-holtodiglan terveztünk egymással lenni.


Szerintetek jogos, ahogy érzek, vagy tényleg beteges igényeim vannak? Tűrnöm kéne és "kivárni" a sorom a munka, a számítógép és a tv után?


2015. szept. 1. 22:01
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
86%

A 29-es kicsit durván fogalmazott, de én is így látom: kérdezd meg magadtól, hogy szereted-e még a barátodat, az talán előrébb visz egy lépéssel.

Ha igen, akkor valószínűleg bele kell törődnöd, hogy ennyi szex lesz - nehéz, de én is ezt tettem..Ha ez segít, elárulom egyébként, hogy nagyon hasonló helyzetben vagyok: én 24, a barátom 34, és nálunk is kb 2x van szex. Én elég hamar rájöttem, hogy akkor egy vibrátor mindenképp kell, és így legalább megritkultak az alkalmak, amikor nagy elvárásokkal (=libidóval) megyek hozzá, aztán frusztáltan fekszem le aludni. De bevallom, azért nálunk is van ebből vita. Én is tudom, hogy minden ujjamra jutna pasi, a saját barátomnak viszont eszébe se jut a szex, mikor meglát. Ahh, de legalább érett férfi, és nem is játszik számítógépen, sőt, sportos is:)

2015. szept. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Ez csak az egyik lehetőség, hogy lusta a pasid, de az enyémből kiindulva (akinek sem stresszes időszakban, sem nyugiban nem kell több szex) csak kisebb a libidója. És félgőzzel csinált, enyhén kierőszakolt szex kinek kell?

De én is gyűlölöm, ha már tangában rázogatom előtte az igencsak formás fenekem, és alig történik valami a nadrágjában..

Előző voltam.

2015. szept. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 vikidal válasza:
Nalunk meg pont forditva van a helyzet igaz idosebbek vagyunk en 50 parom 42 nekem a mindennapi is jo lenne de sajnos a kethetente egy az unnep,sajnos. Viszont szeretem ugyes okos talpraesett minden egyebb karpotolja ezt a hianyossagot (:
2015. szept. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!