Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fekete_pöröj kérdése:

Mit tegyek? Elromlott a kapcsolatom

Figyelt kérdés
Az utobbi egy évben megromlott a nemi életünk 2-hetente ha szeretkezünk.. Akárhogy probàlkozom.. Mesztelenűl jàrkàlok előtte probàlnék lent is kedveskedni neki de mindig eltolja a fejem és az a kifogàs àltalában hogy nagyon ideges sok a gondja vagy éppen fàradt, nincs kedve hozzà... Nem kérem azt tölle hogy minden nap szeretkezzünk de szerintem 2-3naponta egyszer belefér.. Nemtudom hogy velem van-e baj.. Nemtetszem màr neki testileg? Vagy megunt? Gyertyàt mindent probàltam màr... Egyszerűen nemtudom szeretem de ha ez igy megy tovàbb akkor elfogom hagyni.. Én még mindig szerelmes vagyok de szerintem ő màr nem.. Kérlek segítsetek.. (Làny vagyok).. Köszönöm szépen :(

2015. szept. 2. 01:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tényleg lehet, hogy fáradt. Asszem el kéne utaznia/notok valahová, ahol kikapcsolódhat, feltöltődhet kicsit. Nem kell messze menni, csak egy kicsit kiszakítani őt a fásultságból, kicsit kimozdulni, természetben lenni. De mondjuk nemtom, szerintem azé másik városban kicsit odébb egy hétvége vagy ilyesmi, talán már az is jó lenne neki. Esetleg valami kaja-különlegességgel is kedveskedhetnél neki, amit szerettek, de ritkán van otthon. Ilyen monoton fásultságban van szerintem benneragadva, talán már nem is emlékszik, h milyen jó amikor testileg "összekapcsolódtok", olyannyira maga alá temetik a gondok. Szerinem tényleg ki kéne mozdulni, kicsit lazítani.
2015. szept. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

Ma már ez a sokadik ilyen kérdés... :(

Elkorcsosult a férfinem...


Kérdező: nem, nem veled van a baj. Ezt most felejtsd el! Én is azt hittem, hogy velem van a baj, az önbecsülésem a béka feneke alatt volt, de aztán akadt olyan férfi (nem is egy), aki nagyon is értékelt!


Mondd el őszintén, hogy neked milyen érzés az elutasítás, hogy milyen kétségek fogalmazódtak meg benned, és kérdezd meg, hogy szerinte mi a megoldás a problémára!

Ha azt mondja, hogy szerinte ez nem probléma, akkor szakíts, ne halogasd! Olyan emberrel ne legyél, aki semmibe veszi az igényeidet! Ha hajlandó KÖZÖSEN gondolkodni, megoldást keresni, akkor hajrá!


De ne húzzátok hónapokig, évekig! Ha nem indul el a közös megoldás felé, akkor nem fog változni a helyzet, és az önbecsülésed porig fogja rombolni ez a kapcsolat! Annyit meg nem ér egy hyposzexuális balfék!

2015. szept. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Clark Kent.. ***** válasza:
100%

Ilyenkor szokták mondani, hogy "beszéljétek meg", "próbáljatok ki új pózokat" stb...


Viszont amint írod ez az egész jelenség "Az utobbi egy évben" zajlik, és nem változott semmit sem. Én azt mondom, ennek a kapcsolatnak már befellegzett. Két lehetőséged van:


1. Beletörődsz

2. Továbblépsz


Tiéd a döntés.

2015. szept. 2. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

"Elkorcsosult a férfinem... "


Nem az korcsosult el, hanem a világ.


Engem megcsaltak egyszer, még se mondom, hogy ribi az összes nő. Te se tegyél hasonló kijelentést.

Ha egy nő nem képes, fent tartani egy férfi érdeklődését, akkor nem a férfi a hibás.

2015. szept. 2. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 omba ***** válasza:
100%

#4, ha a férfiben fenn kell tartani az érdeklődést a nő iránt, az gáz.

(59F)

2015. szept. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%

" ha a férfiben fenn kell tartani az érdeklődést a nő iránt, az gáz"


Asszony jó kis papucsot neveld belőled.

2015. szept. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%

szerinted mennyire lehet ideges? tényleg sok gondja van? esetleg lehet fáradt?


22F

2015. szept. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy éven át tartó fáradtság...


"Én még mindig szerelmes vagyok de szerintem ő màr nem.. "

Szerintem se.

2015. szept. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Probáltunk már elmenni szorakozni is de ő nem iszik nem szeret táncolni sem!! Egy hetet volt itthon most hogy nem dolgozott vannak gondok de nem olyan "nagy" gondok amit nem lehetne megoldani.. Ugyhogy szerintem ez nem kifogás Hétfő hajnalba ment vissza dolgozni csak szombat délután jön haza.. De nem az a lényeg fontosabb volt neki megnézni vasárnap este egy filmet ahelyett hogy velem lett volna.. Szerintem nincs csunya testem! Mindent meg adtam neki seyuális téren amire vágyot! Még ha az nekem jájt is esetleg! Elhagyni nemtudom sokszor probáltam már de mindig egymásra találtunk!
2015. szept. 2. 22:44
 10/10 anonim válasza:
9 év és két gyerek után ugyan itt tartunk 😩 Most konkrétan 4 napja nem is beszélünk. Szte az én hibám. Sztem az övé. Havonta 3x 4x vagyunk együtt ha kezdeményezek. Amikor meguntam kezdeményezni 6 hétig semmi se volt. De legtöbbször vissza utasít. Ha lenne hova menjek ez után a 4 nap után már nem lennék itt. Sajnállak. Ha van hiva menj hagyd el. Nálunk több mint 2 éve ez van. Semmi se változik a sok megbeszélés ellenére se...
2015. szept. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!