Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem megcsal?

Figyelt kérdés

A hátán karmolás nyomok vannak. Én biztos, hogy nem voltam.

A kutya nem ér fel odáig és nem szokott vele játszani.

A munkája miatt heti 2x kimarad éjszakára, amikor 24 órázik. Én meg itthon a gyerekkel.


2015. szept. 2. 07:19
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:

Rákérdeztem, hol szerezte a karmolásokat, az volt a válasz, hogy nem tudja.

Egyébként esküdözik, hogy szeret, úgy is viselkedik, nem gondoltam volna semmi rosszra, de ez most valahogy gyanús...

2015. szept. 2. 07:22
 2/33 anonim ***** válasza:
47%

Természetesen igen, megcsal.

Persze ha, rózsabokrokat termeszt és a 40 fokban nem visel pólót, és háttal beleesett, akkor lehet, hogy nem.

2015. szept. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
44%

Miket figyelsz meg még azokon a napokon? Öltözködés, tisztálkodás, stb?

Mit 24 órázik?

2015. szept. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

De akkor mi az, hogy nem tudja, hogy hol szerezte a karmolásokat?

Azt mondja, hogy biztos csak megvakarta a hátát. De nem, mert ezek karcolások (szinte vágásnak tűnnek) és hegyes köröm vagy valami szúrós dologtól származnak.

Neki értelemszerűen nem hegyesek a körmei, szóval biztos, hogy nem vakarózás nyomai. Ha a rövidre vágott körmeivel meg is vakarta volna magát erősebben, az horzsolásként mutatkozna a bőrén, ez rendes karmolás!

2015. szept. 2. 07:27
 5/33 anonim ***** válasza:
49%
Milyen irányú és hány db karmolás van?
2015. szept. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Katonaságnál ügyeletes. Hivatásos katona.

Eddig nem figyelgettem, nem volt rá okom, megbíztam benne.

2015. szept. 2. 07:28
 7/33 A kérdező kommentje:
3 db karmolás, egymás mellett fentről lefelé függőlegesen. Olyan, mintha 3 hegyes körömtől származna.
2015. szept. 2. 07:29
 8/33 anonim ***** válasza:
0%
A kutya nem jelez valamit, amikor a 24 órázások vannak? Pl. nem szaglássza, fürkészi, stb.?
2015. szept. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
0%

7: És csak félkezes vagy mind2 kéztől van 3-3?

Ez a heti alkalom is beszédes, ez optimális egy kapcsolat fenntartásához. 2 hosszú szerelmi együttlét mondjuk délutántól másnap délelőttig... hmmmm.:)

2015. szept. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Nem figyeltem, mert mi bent vagyunk olyankor, amikor reggel hazajön.
2015. szept. 2. 07:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!