Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom fenyeget, félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom fenyeget, félek tőle. El szeretném hagyni de nem merem. Hova forduljak segítségért?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt már majdnem élettársi kapcsolatban, ugyanis állandóan nálam van, nem akar hazamenni. Ha mondom, hogy menjen haza elkezd fenyegetni, hogy biztos van valakim, és megcsalom és kiírja mindenhová, hogy én minden férfivel kavarok. Van egy volt munkatársam akivel nagyon jó baráti kapcsolatot ápolunk, nem csak vele a hanem a feleségével és a gyerekével is. Ezért kiírta a facebookra hogy én nős emberekkel csalom őt és azt mondta felhívja a feleségét, hogy mi ketten összejárunk a hátuk mögött.

Azzal fenyeget szétveri a kocsim, hogy kirúgat a munkahelyemről, hogy lejárat mindenki előtt és kitesz rólam fényképeket a nevemben készített facebookra (amiket még normális kapcsolatunk idején csinált rólam pl fehérneműben). Közalkalmazott vagyok így ez azonnali elbocsátásomat vonná maga után.

Valamint többször mondta hogy belém vágja a kést, hogy agyonver, és hogy ha börtönbe kerül az éveit azzal tölti el, hogy kigondolja hogyan tudná az életem megkeseríteni. Sajnos erre bizonyítékom nincs, hiszen szóban mondta egy nem várt vita közben.

Nem hagy egyedül elmennem szinte sehova, minden 5 percemről el kell számolnom és váratlan időkben hív. Ha nem veszem fel akkor hívja az édesanyámat hogy ott vagyok-e, de már volt, hogy a munkahelyemet is felhívta bent vagyok-e dolgozni.

Mit tehetek, hova forduljak segítségért? Sajnos idegi és lelkiállapotom már nagyon meggyengült.

Köszönöm.



2015. szept. 2. 09:51
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Gratulalok!! Nagyon jol tetted, barcsak minden bantalmazott no meg tudna tenni ezt a lepest.


*off, utolso - puloveres lany? Belinkelned a kerdest? :)

2015. szept. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

itt van 2 kérdése a kérdezőnek :) (vagy csak a véletlen, mind2 esetben jól járt(ak) a kérdező(k))

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parkap..


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parkap..

2015. szept. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Szia. Végül mi lett?
2015. okt. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Elhagytam pár hónapja, de azóta is folyamatosan zaklat, k.rváz, rágalmaz becsmérel. Remélem megunja egyszer.
2016. jan. 9. 16:56
 25/26 anonim ***** válasza:
Mi újság?
2018. szept. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Szerencsére lezárult a dolog. Hosszú időbe telt, mire leszállt rólam, de sikerült kizárnom az életemből! Végre BOLDOG vagyok!:)))

Köszönöm az érdeklődést.

2018. okt. 2. 13:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!