Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy léphetek túl ezen?

Figyelt kérdés
29 éves férfi vagyok, egy segítő központ ügyfele. Dolgozik ott egy 24 éves,csinos lány,egyfajta terápiás segítő. Nagyon jólelkű,kedves lány. Egyre többet beszélgettünk,s végül beleszerettem.Van barátja egyébként,de nem emiatt aggódom. Szerelmes lettem belé,mert kedves volt velem (elég lúzer dolog). Lehet,hogy szeretethiányos lennék?

2015. szept. 2. 17:27
1 2
 1/11 Dreed ***** válasza:

csak annyira magányos,hogy már egy kis kedvességnek is annyira örülsz,annyira jól esik,hogy megkedveled.

sajnálom ezt a szitut :/

2015. szept. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Már szégyellek a szemébe nézni. Annyira kínos. A föld alá süllyednék szégyenemben.
2015. szept. 2. 17:48
 3/11 Dreed ***** válasza:

amíg nem tálalsz ki neki,hogy mit is érzel,addig nincs okod rá. viszont én nem ajánlanám hogy elmond neki.

tipikus könnyen szerető természet vagy,ezzel nincs semmi probléma,míg tudod kezelni.

Ha továbbra is találkozol vele,magadat őrlőd,de legalább láthatod,ami picit megnyugtat.

ha nem találkozol vele,az lenne a legjobb most neked,csak az is szinte elviselhetetlen lenne számodra.

Gondold át,mi-mivel járhat,és cselekedj úgy. de ha lehet ,ne hozd magad kellemetlen szituációba,mert rosszul járhatsz.

2015. szept. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerintem tudja. A múlt héten volt a születésnapja,vettem neki egy kis csekélységet. Ma meg akartam látogatni otthon,mert beteg lett,de nem nyitott ajtót (gondolom.) Egy másik ott dolgozónak elmondtam. Szerinte ez nem volt jó ötlet,mert a lány ott dolgozik,és a segítségnyújtás a feladata. Magyarul:mikor kedves volt velem,a munkáját végezte,csak egy kliens voltam számára. A lány nem szólt,mert nem akart megbántani. Én persze azt mondtam,nem akarok én semmit tőle,csak amolyan baráti gesztus volt.
2015. szept. 2. 18:00
 5/11 Dreed ***** válasza:
szerintem akkor inkább ne látogasd többet,mert ez már így neki is kellemetlen lehet.
2015. szept. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem fogom. Valószínű,hogy ki is iratkozom onnan,hogy ne kelljen vele találkoznom. Dühös vagyok,de nem rá. Magamra vagyok,mert mindig tudtam,hogy lúzer vagyok,de ennyire... Próbálom magam túltenni rajta,csak nem tudom,hogy. Nem vagyok elég tökös,hogy véget vessek az életemnek (de a lányt eléggé bántaná,mert érzőszívű teremtés).
2015. szept. 2. 18:14
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy lesz. Lehet,egy kis örömlányozás elfeledtetné velem.
2015. szept. 2. 18:20
 8/11 Dreed ***** válasza:

naa inkább ez a szánalmas! lehet megsértelek..de ez van..

29évesen ilyeneken is kattog az agyad hogy véget vetni az életnek.

talpra kell állni ember, férfiasodni,kisugárzást szerezni. és nem mindig a könnyebb utakon gondolkozni.

de amíg magadtól nem jössz rá erre,addig csak a kifogásokat keresed.

Nem te vagy az egyetlen,akit értek csalódások,lúzernek érezte magát, és talpra álltak.

ez az élet vagy kiállsz magadért,vagy elnyomnak.

Az meg hogy könnyen megkedvelsz bárkit,nem kifogás.

sőt. Ha megtalálnád magadat,előnyödre lenne csak ismerkedés terén is.

itt a gép előtt is ülhetsz,véleményeket kérhetsz,vagy elhatározod inkább,hogy holnaptól össze szeded magad.bátorság,önbizalom,kisugárzás. ha ez megvan,akkor végre sínre kerül az életed.

2015. szept. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem áll szándékomban megölni magam. Regisztráltam magam társkeresőre.Sok lányra ráírtam,eddig egy sem írt vissza,de kitartó vagyok.
2015. szept. 2. 18:28
 10/11 A kérdező kommentje:
Önbizalom,kisugárzás. Igen. Már évek óta küzdök,hogy legyen mindkettő,de erőfeszítésem sz*rt sem értek eddig.
2015. szept. 2. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!