Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a legjobb ajándék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legjobb ajándék?

Figyelt kérdés
Nem sokára 1 évesek leszünk a barátommal. De egyszerűen nem jut eszembe semmi aprósg amit ennek alkalmából adhatnék neki, kérdeztem már de képtelen normálist választ adni. 18 éves. Talán valami személyreszabott dolog? De olyan se jut nagyon eszembe...ékszereket nem hord...nemtudom... =(
2010. márc. 11. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Közös kép esetleg?
2010. márc. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nemsok de van... gondoltam csinálok neki sajátkezűleg képkeretett,de nem tudom milyen ötlet lenne.
2010. márc. 11. 20:34
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha cigizik akkor vegyél neki egy öngyújtót és gravíroztasd bele hogy ancsikátol gizmónak :D Vagy valami ilyesmi...

Vagy egy bögrére pólóra rátetetni egy közös képeteket teljesen mind1 csak maradandót adj neki hogy 10 év múlva is megmaradjon az a tárgy :)

2010. márc. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Most 1 éves vagy 18? xD
2010. márc. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Készíts neki valamit, annál jobb ajándék szerintem nincs.


24F

2010. márc. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!Ne foglalkozz ezekkel a parasztokkal:)!Szerintem egy közös képet kéne szerezned és egy saját készítésű képkeretbe bele raknod!Vagy pl egy pohár ami gravírozva van személyre szabottan:)!én a volt páromtól kaptam egy gravírozott poharat, meg egy gyújtót illetve az este még jobb volt:) vett magának egy olyan bugyit amint elöl egy masni volt(mint egy ajándékon) és amint ki oldottam le esett róla:)és igen csak jó estének néztünk elébe!:)


Remélem segítettem!


18F

2010. márc. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
villany számla! mindig beválik és csodálkozni fog
2010. márc. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sztem a közös képes dolgok elég szokványosak. Ha vmi igazán egyedit szeretnél, akkor mondjuk vehetsz egy füzetet, amit szépen kidekorálsz, mondjuk befeded merített papírral, és arra mintákat készítesz, rajzokat, neveket, akármiket, és a füzetbe pedig leírogatod az eltelt 1 évetek legjobb dolgait, legfontosabb állomásait, legemlékezetesebb pillanatait. És mondhatod neki, h az írást folytassa ő, vagy folytassátok közösen. Ha vmi jó történik, szépen beleírjátok. :)

Aztán csinálhatsz neki vmi finom sütit vagy kaját, és elhívhatod színházba, moziba, koncertre, akárhova.

Tehát: összefoglalni vhogy az éveteket - ebbe fényképek is jöhetnek - és eltölteni egy baromi jó estét közösen. :)

23.L.

2010. márc. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Vegyél neki mákdarálót! Esetleg B-tervként jöhet egy gravírozott csúzli, vagy egy anyós-veje party. De a tuti ha veszel neki BKV bérletet...ez mindig beválik.
2010. márc. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!