Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan bekultok egy parperc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan bekultok egy parperces nezetelteres utan?

Figyelt kérdés
Parommal imadjuk egymast, mindent megteszunk egymasert, en meg soha 1 percig sem haragudtam ra. De sokat az o pici hibaja miatt is en vagyok a hibas. O nem jonne hozzam, mindig en hizelkedek neki.
2015. szept. 2. 20:21
 1/4 Mumusan ***** válasza:
Sehogy. Megszokott a kis veszekedés. Utána minden olyan mintha semmi sem történt volna.
2015. szept. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ilyet biztosan nem engednék. A fejedre fog nőni, és állandóan csak meg kell alázkodnod majd neki.

Ilyen helyzetben elmondanám, hogy mit csinált rosszul és gondolkozzon el rajta. Ha nem érti, elmondom szívesen még egyszer, de biztos nem kérnék bocsánatot azért, mert ő megbántott engem.

2015. szept. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Par eve vagyunk egyutt, 2 eve ez igy megy, mert o orakig , vagyis egesz este sem kezdemenyezne a bekulest, a beszelgetest. De imadom, o a mindenem es muszaj hozzamennem, mert nnyira hianyzik az olelese, a hangja, es elkezdem puszilgatni, kerdezem mit ker, stb.
2015. szept. 2. 20:54
 4/4 Sunshinedoll ***** válasza:
Én borzasztó haragtartó vagyok, szóval hacsak nem az én hülyeségem, vagy baromságom a dolog, akkor én bizony nem engedek addig, amíg ő nem kér bocsánatot.
2015. szept. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!