Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én vagyok úgy azzal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok úgy azzal, hogy amióta van facebook, azóta egy kapcsolatban több a veszekedés, a nézeteltérés? .

Figyelt kérdés
amikor nem volt még facebook, akkor sokkal kiegyensúlyozottabbak voltak a párkapcsolataim. Azelőtt csak akkor beszéltem a pasijaimmal, mikor találkoztunk és neten egyáltalán nem beszéltem velük, de még csak mobilon is ritkábban.. de mióta van facebook azóta én is többet vagyok a neten és nem egy konfliktus volt már emiatt. meg valahogy úgy érzem, hogy önértékelési problémáim lettek miatta.. jelenleg nincs barátom fél éve és mindig látom ki milyen "boldog", közös képek, eljegyzések, házasságok, gyerek szülés stb.. engem totál lehúz.. már nem egyszer inaktiváltam is magam miatta.. Más is van ezzel így? :/ vagy csak rám van ilyen hatással?
2015. jún. 28. 23:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Szerintem nem,a net,Facebook miatt jobban belelátni az ember életébe és könnyebb egy csúnya félreértésbe is keveredni.
2015. jún. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ezzel így.
2015. jún. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb amiatt van, mert fb nélkül boldog tudatlanságban éltél. Akkor is voltak ilyenek, mások is boldogok voltak, eljegyezték egymást, esküvő esküvő hátán, de nem volt annyira beletolva az ember képébe. Ma meg már ez egyszerűen megoldható a fb-on keresztül. Mondjuk ott is van tiltógomb, ha valamit nem akarsz látni egy kattintás és hopp már el is tűnt.
2015. jún. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%
Én ilyet nem tapasztaltam. Nekem jobbak lettek az emberi kapcsolataim, különösen, mert a legjobb barátaim távolabb élnek, és így tudunk akkor is beszélgetni, ha nem tudunk találkozni személyesen. Egyébként is, ésszel kell használni, meg nem kell mindent kiteregetni, tudod, vannak ott is különféle beállítások, amiket illene megtanulni használni. Ha nem használod, csak magadat okolhatod érte. Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hibás.
2015. jún. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem érdekelt a facbuk.Fenn vagyok kép nélkül,nulla ismerőssel.És csak azért ha esetleg vészesetben meg kell keresnem valakit,vagy kérdésem van,vagy meg kell néznem valamit(szolgáltatás,vagy bármi).Nem nézegetek senkit,mert nem érdekel ki hogy pakolja ki magát a kirakatba,boldogságot színlelve.Ha lehúz,ne nézd !
2015. jún. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
nem azzal van konkrétan bajom, hogy boldogok mások. jó látni a másikat boldognak. csak nem tudom, engem lehúz, hogy én vagyok ilyen nyomorék, hogy nem jól sülnek el a párkapcsolataim vagy nem tudom
2015. jún. 28. 23:33
 7/25 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Nekünk nem oszt vagy szoroz az, hogy van-e facebookunk. Ha kommunikálni akarnánk, akkor valamilyen módot úgyis találnánk rá. Ez gyorsabb, olcsóbb, egyszerűbb.
2015. jún. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Foglald le magad. Ha nem akarsz másokat nézegetni, keress valami csoportot, olvasóklubot, kézimunkásokat, háziállatos közösséget, annyiféle van. Én többet látom ezeket, mint az ismerőseim megosztásait. Ezek meg érdekelnek, tanulok belőle, ötleteket merítek. Az meg, hogy neked hogy sülnek el a dolgaid, egy dolog, ne hasonlítsd magad másokhoz, mert a te utad más, tudom, hogy fáj, ha valami nem jó, és másnak sokkal jobb, de megerősödsz, elmúlik a fájdalom idővel, és nem lesz örökké rossz. Minden időszakos. Fel a fejjel! Foglald le magad.
2015. jún. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
91%
Valamiféle kutatások is történtek a kérdéseddel kapcsolatosan, és ott is az jött ki, hogy nem épp kedvezőleg hat a kapcsolatokra. Én fent vagyok, de nem osztok meg, szinte semmit sem. Minek? Akit érdekel, mi van velem, az személyesen megtalál, vagy telefonon. Titkon remélem is, hogy alább fognak hagyni az emberek ezzel a világ felé mutatott látszatboldogsági mániájukkal. Arra kell használni, amire való, nem erre. Tehát kapcsolattartásra, nem öntömjénezésre.
2015. jún. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Nekem a facebook sem segített, hogy barátnőm legyen. 21/F
2015. jún. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!