Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy újra szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy újra szerelmes legyek a férjembe s ne kívánjak más férfiakat?

Figyelt kérdés
Most lesz 5 éve hogy együtt vagyunk 1 év után én terhes lettem tőle van egy 3 éves kis fiunk! KB egy évvel ezelőtt majdnem külön mentünk mert elegem lett abból hogy állandóan féltékenykedik s vádaskodik hogy én meg csalom, akkor nagyon össze vesztünk s olyanokat vágott a fejemhez hogy én nélküle egy nulla vagyok s hogy el veszi tőlem a kisfiamat! Végül szerintem megijedtem s visszafogadtam viszont azóta valami meg változott bennem iránta! Úgy érzem már nem vagyok szerelmes bele hogy kiábrándultam belőle! Nem kívánom vele a sexet, észre veszem a pasikat s nagyon tetszik ha bokolnak nekem s más férfiakat kívánok! Nem tudom mi tevő legyek elhagyni nincs merszem szerintem félek inkább hogy a fiamat el veszi tőlem!
2015. szept. 3. 13:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szegény gyerek.
2015. szept. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

hogy venné már el a gyereket?

jobb félelelmben élni?

2015. szept. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ha egy kapcsolatból elszállt a bizalom, azzal sok mindent nem lehet kezdeni.


Próbáljatok romantikázni, kettesben programot csinálni, feléleszteni a régi érzéseket, mondjuk havonta vagy kéthetente egyszer.

2015. szept. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Sajnos én nem dolgozom s anyagi háttérel ő rendelkezik!
2015. szept. 3. 13:41
 5/15 A kérdező kommentje:
Harmadik válaszoló! Hidd el én próbálkoztam már mindennel, gyertya fényes együtt fürdés, együtt vacsorázás de nem változott semmi 😣
2015. szept. 3. 13:42
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
akkor vagy mész dolgozni vagy tűrsz és szenvedjen a gyerek is
2015. szept. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
Ezek szerint nélküle tényleg életképtelen vagy...
2015. szept. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nélküle életképtelen most jöttem el gyesről! Én igazából bizonytalan vagyok én is úgy nőttem fel hogy a szüleim el váltak s utaltam azt a helyzetet s én azt nem szeretném hogy ő is abba nőjön fel amibe én! Elsőnek megszeretném próbálni a kapcsolatunkat helyre hozni s ha nem megy akkor lépni!
2015. szept. 3. 14:18
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, én nem szültem volna vádaskodó és féltékenykedő pasinak, de ez ugye már mindegy.


Innentől fogva viszont ezt szerintem nem lehet megjavítani. Ő ilyen, és ilyen is fog maradni, akkor is, ha te újra "szerelmes leszel" bele. (Bár hogy minek, az jó kérdés, az ember normális esetben abba szerelmes, aki neki jót akar, aki őt szereti, vigyáz rá, figyel rá, tekintetbe veszi és bízik benne...)


Én inkább nevelném egyedül a gyerekem, mint hogy neki azt kelljen hallgatnia, amit az apja a fejemhez vág...

2015. szept. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"Sajnos én nem dolgozom s anyagi háttérel ő rendelkezik!"


Akkor vissza kell menni dolgozni szépen, és megoldani az életed.

2015. szept. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!