Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lépjek túl ezen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl ezen a rossz érzésen?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: Van egy srác, akit már több mint fél éve ismerek. Amikor megismertem már akkor alakultak közöttünk a dolgok, de kb egy hónapja találtunk igazán egymásra.


Én úgy vettem észre a férfiaknál, hogy az ismerkedés első pár hetében kicsit jobban tepernek a nő után. Talán az újdonság miatt, talán a félelem miatt, hogy a nő lelép, talán csak bizonyítani akarnak. Viszont miután a nő marad, és a férfi kezdi megszokni kettejük helyzetét kicsit lentebb ad férfi és már nem hajt annyira.

De javítsatok ki ha tévedek.


Na most én is ilyen helyzetben vagyok. Úgy tűnik így egy hónap után megszokott és már nem hajt utánam annyira. Bőven megelégszik annyival ha a melóhelyen találkozunk, és azzal, ha akkor megyünk el kávézni, illetve akkor alszunk egymásnál, ha egyszerre végzünk a munkával.

Talán ez a természetes. Viszont én agyalni kezdtem. Megijedtem, hogy mivan ha már nem érdeklem annyira, és mivan ha megunt, ha már nem akar annyira velem lenni...


Az előző barátaimnál is ez volt... én elkezdtem agyalni, kiakadtam, sokszor nekik is felhoztam ezt, madnem számon kérve őket, és így persze, hogy vége lett az egésznek.


A mostaninál szeretném ezt a rossz érzésemet legyőzni. Ha nem számítana ennyire ez a pasi, akkor sokkal lazábban venném az egészet... de így nehéz...


Az a kérdésem, hogy hogyan tudnék ezen túllépni? Hogyan győzzem le ezt a sok agyalást? Nem akarom ezzel elrontani a kettőnk közötti kapcsolatot.


Köszönöm.


21/L


2015. szept. 5. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Írsz privit? Szívesen segítek:) Konkrétabb infók, pl hogy ő mennyi idős, mit tudsz a legutóbbi kapcsolatáról (annak sok szerepe lehet a köztetek lévő viszonyban)...stb.

22/N

2015. szept. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Írtam. :)
2015. szept. 5. 19:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha túl hamar megszerzett és elszállt a rózsaszín köd, lehet, hogy már nem vagy annyira érdkees neki.

Ha krónikusan félsz attól, hogy lelép, ezt fogod bevonzani. Ne kezdeményezz randit, alvást, hagyd, hogy teoperjen kicsit, ne mindig érj rá akkor sem, ha együtt végeztek, mert így már nem leszel érdekes neki. 1 hónap után még nem szabdna, hogy megúnjon.

2015. szept. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kb 2-3 szor kérdeztem csak meg, hogy találkozzunk-e...

A többit mind ő kérdezte...


De már komolyan kezdem azt unni, hogy konkrétan meg kellene játszanom, hogy nekem pont nem jó amikor találkozni akar... és úgymond taktikáznom kellene...


Most bocsi válaszoló nem rád haragszom, csak komolyan unom már ezt.


Nem úgy lenne a normális, hogyha tetszel valakinek annál nem kell taktikáznod és húznod az agyát mert akar téged, így is és úgy is?

2015. szept. 7. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!