Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan felejtessem el az exet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtessem el az exet?

Figyelt kérdés

Osszejottem egy csajjal aki 4 hete szakitott a baratjaval de meg mindig nem tudja elfelejteni , batoritottam h felejtse el , boldogga tettem mindent megprobaltam amit csak lehetett de amint mondja tul mely a seb h beforjon


mit csinalhatok meg


25 fiu


2010. márc. 12. 10:58
 1/10 Beviz Elek ***** válasza:
67%

Sajnos te nem sokat tehetsz. Legyél megértő, türelmes, kedves vele. Én is voltam ebben a helyzetben, de a lány nem tudott elfelejteni egy 2 éves kapcsolatot 2 hét alatt. A srác elkezdte sajnáltatni magát, illetve fenyegetőzött, hogy kárt tesz magában. A lány megsajnálta és visszaszaladt hozzá...


Nagyon vigyázz, nehogy te is pórulj járj!


19/f

2010. márc. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
idő..idő..idő..
2010. márc. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ne reménykedj!

Nem zárta be az ajtót maga után (nem zárta le magában a régi kapcsolatát) és ez kihatással van/lesz a kapcsolatotokra.(negatív hatás)

Az utánad következő srácnak már lesz esélye, de te buktad a partyt...ne vádold magad, nem a te hibád.

Gondold át a dolgokat és határold el tőle magad érzelmileg amennyire lehet...korlátozd a kapcsolatotokat a testiségre, és fogadd el, hogy csak ennyit tud neked adni.

2010. márc. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
56%
MENEKÜLJ !!!!!!!
2010. márc. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

4 hét az SEMMI!!

Remélem eszedbe se jutott ennyi idő után elvárni szerencsétlentől, hogy túl legyen egy kapcsolaton...

Mondjuk tőle meg nem fair így újat kezdeni. Veled szemben nem az. De tudtál róla, vállaltad a nehézségeket. Csak idő kérdése.

2010. márc. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
nemtudsz semmit csinálni, vagy lfelejti egy idő mulva, vagy nem, de biztos h nem lesz zökkenőmentes a kapcsolatotok (tapasztalat:S)
2010. márc. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem várj, először próbálj inkább a barátja, a támasza lenni és csak később a szerelme :)

Biztosan túl akar a srácon lenni ha összejött veled :) Ez egy pozitív dolog. Van akinek hónapok kellenek hozzá, hogy elfelejtsen valakit, de alapból ha összejön valakivel valaki, akkor lehet, hogy még ha nincs is bánata 2-3 hónap mire megszereti az újat. :)

Még azt is el tudom képzelni, hogy fél újra megszeretni valakit, mert tart a csalódástól.

Majd meglátjátok, hogy mi lesz de én azért nem adnám még fel. ;)

2010. márc. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
"Eröltetni" ezt nem szabad,attól nem felejt gyorsabban.Legyél mellette,hogy érezze fontos ő neked,ha úgy gondolod,de hogy milyen gyorsan lesz ezen túl,az tőle függ.Nem mindenkinek megy egyik napról a másikra ez.Bár,addig lehet nem is volt szerencsés kapcsolatot kezdeni,addig míg ennyire fájdalmas ez neki.Adj ennek az egésznek még időt,ha úgy érzed megéri.
2010. márc. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jobb egérgom->Exe Törlése. ;)
2010. márc. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Várj:)
2010. márc. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!