Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki a múltam?

Figyelt kérdés
19/F vagyok...tudja hogy nem nem kevés csajjal voltam de nemérdekli hogy mennyivel vagy hogy kikkel , mielőtt elkezdtunk kavarni komolyabban előtte lefeküdtem egy lánnyal de csak egyszeri eset volt ami nem jelentett semmit... annyit elmondtam neki hogy csokoloztunk de azt hogy lefekudtunk azt nem...azóta eltelt már fél év es nagyon boldogok vagyunk de furdal a lelkiismeret kicsit.. ahányszor probaltam felhozni valamit aztmondta hogy jobb pár dologrol inkabb nem tudni mert feleslegesen feltekenykedne stb de annak ellenére bánt hogy nem mondtam régen igazat... szerintetek mit csináljak? Probaljam efelejteni az egészet ?
2015. szept. 6. 15:21
 1/8 Clark Kent.. ***** válasza:

Ne mondj neki semmit, semmi köze nincs a múltadhoz. Egyébként is rizikós, hogy valami olyasmit mondasz el, ami csökkenti az érdeklődését.


Ne mondj semmit, és nem lesz bajod.

2015. szept. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek... bár még nagyon fiatal vagyok de ennyire még nemszerettem senkit és nem szeretném elrontani csak lelkiismeretemet nehez lekuzdeni:/ koszonom a gyors valaszt !
2015. szept. 6. 15:41
 3/8 anonim ***** válasza:
sztem tök jófej a csaj, h ezt mondta, h nem akar tudni mindent a múltadból, de ne verd át, mert ilyen jócsajt nem találsz másikat. :)
2015. szept. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem szeretném átverni es eddigse hazudtam neki soha csak ezzel kapcsolatban :/
2015. szept. 6. 15:55
 5/8 anonim ***** válasza:

"tudja hogy nem nem kevés csajjal voltam"


én nem tudom értelmezni a kérdésed.

2015. szept. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mobilrol vagyok es nem vettem eszre hogy elirtam
2015. szept. 6. 16:25
 7/8 A kérdező kommentje:
Végül elmondtam neki... nagyon osszevesztunk de sikerult kibékülnünk:) megértette de persze akkor is hibás vagyok hogy hazudtam.. :/ de ahogy utolso elotti is írta most már még biztosabb vagyok benne hogy még egy ilyet nemtalálnék :)
2015. szept. 8. 01:27
 8/8 anonim ***** válasza:
na majd most pár hónapon belül kiderül, h tényleg fel tudja-e dolgozni, vagy vége lesz, ha sokat emlegeti fel, akkor majd tudni fogod, h már nem sok van hátra.
2015. szept. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!