Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kellene egy férfinak is olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellene egy férfinak is olyan nő, aki soha nem szeretne gyereket válalni?

Figyelt kérdés
Együtt vagyok egy pasival egy jó ideje, már a házasság is szóba került, de én úgy érzem soha nem szeretnék gyereket válalni, mivel nem tartom magam alkalmasnak a feladatra, ám nem tudom miként vessem fel ezt a páromnak, mivel tudom, hogy ő biztosan szeretne majd egyet... Szeretni fog akkor is ha elmondom neki, hogy valószínűleg soha nem szülök neki gyereket?
2015. szept. 6. 21:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
14%
Úgyis meggyőz majd róla a párod, hogy igenis ALKALMAS VAGY a feladatra.
2015. szept. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezt ne halogasd! Mindenképp meg kell beszélnetek.

Aztán kiderül, hogy dönt. Vannak olyan emberek, akiknek annyira fontos a gyerekvállalás, hogy nem tudják elképzelni az életüket nélküle.

Ha most szeret, valószínű, hogy szeretni fog akkor is, ha elmondod neki, de hogy így veled fog-e maradni, együtt tud-e élni ezzel a döntéseddel, az más kérdés.


Nem minden férfi akar egyébként gyereket, nekünk sem lett a férjemmel, közösen döntöttünk így.

2015. szept. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezt jobb az ismerkedés elején tisztázni igazából... mert nagyon fontos kérdés. Minek rabolni egymás éveit, ha ennyire eltérnek az igények? Én pl férfiként biztosan tudom, hogy SOHA nem szeretnék gyereket és nyomós okom is van rá. Ezt pedig ismerkedéskor fel is hozom. Van aki szabályosan felháborodik, számon kér, stb... pedig szívem joga. Ahogy neked is. Én legalább belátom, hogy nem vagyok rá alkalmas. Sok rossz szülő sajnos nem.


24/F

2015. szept. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%

És mi az oka annak, hogy nem tartod magadat alkalmasnak arra, hogy szülj egy gyereket?

Talán a karriered fontosabb, vagy nem szereted a gyerekeket? Vagy még túl fiatal vagy?

Egyébként az, hogy most hogyan vélekedsz egy gyerekről az teljesen más, mint amikor pl. a sajátodat tartod a kezedben!


Mindenképpen beszéld meg ezt a pároddal minél előbb. Aztán majd elválik, hogy hogyan dönt.

2015. szept. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Rengeteg tényező közrejátszik, de a lényeg az, hogy maga a gyerek szó is elborzaszt, nem jövök ki velük, egyszerűen türelmem nincs hozzájuk, én nem tudom elképzelni magam egy gyerekkel és nem vagyok hajlandó a testemet és a lelkemet kínozni olyasvalakiért akinek tudom, hogy csak pokollá tenném a kicsi életét, úgyhogy úgy gondolom nekem jobb ha nem lesz és egyáltalán nem érzek semmiféle vágyat vagy késztetést azért, hogy legyen
2015. szept. 6. 21:29
 6/20 anonim ***** válasza:
Ez csak akkor derül ki, ha megbeszéled vele. Ha számára fontos a gyerek, akkor lehet, hogy elhagy.
2015. szept. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
3-asnak, nem jött fel a téma ismerkedéskor, mivel az egész nem indult komolynak, akkor még nagyon fiatalok voltunk, időközben alakult komollyá a kapcsolat, együtt nagyon jól megvagyunk és úgy gondolom, egy gyerek negatív irányba változtatná a helyzetet, mivel már ott lesz valaki, aki tőlünk függ és már nem fogunk tudni maradéktalanul egymásra koncentrálni, egymással törödni, mert a gyerek akarva akaratlanul is elvesz az időnkből
2015. szept. 6. 21:34
 8/20 anonim ***** válasza:
10%

Volt már ezzel kapcsolatod téma itt. Lényeg az, hogy a párok ezt mihamarább megbeszéljék, s lehet békében élni, ha mindkettőnek hasonlóak az elképzelései.

Mondjuk személy szerint, én inkább a gyerek miatt nősülnék meg.

Gondold át azért te is. Egy gyerek ajándék, sok-sok örömet okozna.

2015. szept. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
... és sok-sok fejfájást, nem beszélve az anyagiakról és arról, hogy utána minden körülötte forogna és egy percem nem lenne magamra, magunkra
2015. szept. 6. 22:33
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nézd kérdező, én megértelek. Úgyis meg akarnak majd győzni, hogy vállalj gyereket, mert az milyen jó, stb stb.... de ha Te nem vágysz rá szívből, ne hagyd magad meggyőzni! Én sem szeretnék. Nem lennék jó szülő, nincs rá vágyam sem és inkább élnék kényelmes, mintsem lemondásokkal teli életet. Önző dolog? Nembaj. De én legalább tudom, hogy rossz szülő lennék és nem keserítem meg egy egész család életét. Van önkritikám. Engem is kiborítanak sokszor a gyerekek, nem lenne hozzájuk türelmem. Nem vagyok apa-típus. Szóval... megértelek.


A kedves pároddal mindenképp tisztázd ezt! Ha Ő akar, te meg nem... jobb külön utakon. Ha pedig így lenne... legközelebb ismerkedéskor ezt mondd el, mert fontos!


24/F

2015. szept. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!