Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az idősebb nők, miért nézik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb nők, miért nézik le és utasítják vissza a fiatal fiúkat? 21/F

Figyelt kérdés
itt arra gondolok,hogy pár kapcsolatbol.fiú járni akar a nővel
2015. szept. 8. 15:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
85%

"Csak egy oldalukat ismered az által, hogy tanáruk vagy"


Ez rohadtul nem igaz. Fiatal oktatóként több szabadidős, kötetlen programon együtt vagyok velük, és sok mindent mesélnek magukról. Nagyon nem ugyanarról tudunk beszélgetni, mint mondjuk a 36 éves párommal! Plusz azért öt év és tíz év korkülönbség közt elég komoly eltérés van. Egy 20-25 éves hallgató-demonstrátor páros nagyon más, mint egy 20-30 éves felállás.


Visszakérdezhetek?

Miért fáj neked annyira, hogy az idősebb nők idősebb pasikkal vannak? Ha annyira buksz a harmincas-negyvenesekre, akkor majd eljön a te időd, amikor sármos, érett, értelmes negyvenes pasi leszel. Addig élvezd a hamvas húszasokat! :) Annak is meg kéne találnod a szépségét...

2015. szept. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom ki nézi le őket,a környezetemben már több az olyan pár,ahol a fiú/férfi a fiatalabb.
2015. szept. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
53%
Miért utasítani Vissza:mert normális kiegyensúlyozott lelkivilágal és gondolkodással vannak megoldva,és egyre férfit keres maga mellé nem fiút.
2015. szept. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Az nem lenézés, ha egy nő nem akar magánál fiatalabb férfit társnak, és a nála fiatalabbak közeledését elutasítja.
2015. szept. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
42 éves vagyok, nekem a 21 éves még gyerek, én is az voltam nnyi idősen, kb 27 éves koromra kezdtem agyban is felnőtt lenni. Nem nézem le a fiatal fiúkat, de 25 alatt gyerekek. Eddig egy sem tetszett, most van egy 28 éves kivétel, de egyébként nem is passzolnánk, még ha kölcsönös is lenne a dolog.
2015. szept. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
73%
Extrém esetektől eltekintve, a kor csak egy szàm. Nem ez hatàrozza meg, hogy egy férfi mennyire érett. Randiztam anno 24 évesen 32 évessel , és majdnem 21 évessel is. A fiatalabb sokkal érettebb volt agyban. Tökéletes összhang, passzolunk egymàshoz minden szinten. Ha nem így lenne, nem lenne a férjem. Az egy hülyeség, hogy a fiatalatabb éretlen. Nem feltétlenül. Valamint olyan élmény vele a a szex, mint senki màssal. A hìresen tapasztalt férfiak sem nyùjtottak olyan teljesìtményt mint ő. Pedig előttem szűz volt. Aki pàr év miatt eldobja a boldogsàg lehetőségét is, az meg is érdemli, hogy magànyos legyen/ sok évig vàrjon egy öregebb fòszerre. Akivel passzoltok, azt tanítgatni sem kell. Egyszerűen csak működik az egymàsra hangolódàs.
2015. szept. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy léteznek kivételek, de én egy nálam fiatalabb fiúra (férfira?) öcsémként tekintek, nem társként. Ezt valaki vagy tudomásul veszi, vagy nem, de nem érzem azt, hogy életem szerelme lehetne egy nálam fiatalabb, mert teljesen más érzések vannak bennem irántuk. Egyébként most egy nálam 2 évvel idősebb vonz, szóval még azt sem mondhatjátok, hogy apám korúak érdekelnének...
2015. dec. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert minden 28 feletti nőnek már van min. 1-2 kellemetlen tapasztalata az ilyen korosztályú srácokkal.
2015. dec. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Még csak 22 éves vagyok,de kapcsolatot még egy 1-2 évvel fiatalabb sráccal sem tudok elképzelni,nem,hogy még többel.Azért ebben a korban legtöbbször agyilag még mindig nem nőtték ki a Power Rangers-kezeslábast,ez inkább olyan 30 után történik meg.Ha mindkét fél betöltötte a harmincat,ott nem oszt,nem szoroz 2-3 év,még talán 5 se.
2016. márc. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Ha egyedulallo lennek, en nem utasitanam el, hanem megprobalnam.

N

2016. márc. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!