Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az idősebb nők, miért nézik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb nők, miért nézik le és utasítják vissza a fiatal fiúkat? 21/F

Figyelt kérdés
itt arra gondolok,hogy pár kapcsolatbol.fiú járni akar a nővel
2015. szept. 8. 15:38
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
dehogy utasítják vissza, csak ne járni, hanem szexelni akarj velük
2016. márc. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Mert sok az előítélet és a nők nem szeretik ha megszólják őket. A legtöbb esetben társadalmi lelki zsibvásár.

Én ismertem 20 éves érettebb srácot, mint a legtöbb 40-es. Arról nem is beszélve, hogy még nincsenek "elrontva". Nincs három gyerekük, egy örök kolonc exnejük, bedőlt vállalkozásuk, nem működő életük. Bocsánat, most arról beszélek, amit én tapasztalok.

Ergo engem nem zavarna, ha emiatt a világ nem terítene abroszra és boncolna fel, és lenne annyi vér a pucámba, hogy el tudnék vonatkoztatni. Sajna gyáva vagyok.

2016. márc. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!