Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elég durva a dolog, így a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég durva a dolog, így a lényeget írom. Szerintetek megcsalhat? Vagy elszedheti tőlem a csaj?

Figyelt kérdés
Szóval a barátom nagyon közel áll egy csajhoz. Ha nem járnánk, valószínűleg már vele kamatyolna. Van e félni valóm? Mit lesz, ha a csaj rámászik esetleg? Azért tartok ettől, mert én más városba megyek tanulni, nem leszünk már csak hétvégente együtt. A barátomnak nagyon bejön, tipikus minta barátnő a csaj, legalábbis ezt hallottam vissza a haverjától, hogy ezt mondta. Illetve azt, hogy nagyon vonzódik hozzá, szívesen megtenné vele AZT, ha nem lennék... A haverja szerint csak azért barátkozik vele, mert bejön neki, gerjed rá, meg mert megérti. Többször kerültek forró helyzetbe, de a barátom nem csalna meg... De mi van, ha mégis ráhajt a csaj? Szerintetek belemenne? Eltudja szedni tőlem?
2015. aug. 29. 16:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Én 18, a barátom 21.
2015. aug. 29. 16:13
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagy rá az esély sajnos....
2015. aug. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fiatalok vagytok, a barátnőd meg nem a tulajdonod. Ha téged szeret, nem kell félned semmitől, ha meg vinni lehet, nem is biztos, hogy ő az igazi.
2015. aug. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
én ezt nem tudnám tűrni, eleve nem is jönnék össze ilyennel
2015. aug. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

sajnos igen, valószínű, hogy ha a csajnak is bejön ő,akkor ők össze jönnek. Kérdés inkább az, hogy megcsal-e, vagy előbb szakít veled, és csak utána jön össze ő vele.

Bocsi, tudom, hogy ez most fáj, de ez az igazság.

2015. aug. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen meg. Kepzeletben mar meg is csalt, hiszen te magad irod "szivesen megtenne vele AZT, ha " te nem lennel. Ergo mar elkepzelte. Csak hat ugy tunik valoban nem a megcsalos fajta es ennek oruljel.

Nokent irom, hogy sok lany/no szivesebben beszelget, baratkozik foglalt sraccal, pont amiatt, mert nem kell attol tartani, hogy a srac majd beprobalkozik es jobban megertheti a maganeletbeli dolgokat is stb. normalis csajok nem is kezdenek ki ilyenkor foglalt sracokkal. Termeszetesen adodhat barmi es abbol lesz a megcsalas, de vagy bizz a parodban vagy mar most te hagyd ott.

Ha nincs bizalom, akkor amint elmesz mas varosba, feltekenykedni fogsz es te magad olod meg a kapcsolatotokat es adsz iranymutatast a masik lanyhoz.

Mindenesetre leulnek es megbeszelnem a parommal a helyedben, hogy mit gondol a tavkapcsolatrol, meddig lehet fenntartani, ha nem lehet, akkor hogyan mondjatok meg egymasnak, vagy ha eltavolodnatok egymastol, akkor mikor szakitsatok pl. mèg mielott a harmadik felbukkan vagy mndegy?

A csaj ha olyan lenne mar ranyomulhatott volna, de ezek szerint nem tette. Ezt is becsuld meg. A jovot viszont nem ismerjuk.

2015. aug. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok esetben van a pasinak egy "haverinája", aki titkon bejön neki, de valamiért nem alakult még úgy, hogy össze jöjjenek. Megbeszélik a dolgaikat,jó barátok, de a pasi bárkit ott hagyna, ha egyszer ennél a csajnál esélyt látna. Én ismerek egy ilyen pasit, viszont egyszer megismert egy lányt és azt mondta, végre azt érzem, hogy ezt a csajt soha nem hagyám ott Xyért... Szóval, ha te vagy a mindene és ezt érezteti is, nem fog tenni semmit. A csajnak sem fog megfordulni a fejében, ha tudja, h ti odavagytok egymásért. Talán jó lenne összebarátkoznod a lánnyal, lehetne a közös barátotok, mert úgy fogod a legjobban látni, hogy néznek egymásra. Tartsd közel magadhoz azt akit az ellenfelednek tartasz. Egy barátnőm ezt tette, megkérte a pasiját, h mutassa be neki a csajt akivel jóban volt. Többször jártak ki közösen, jól kijöttek, semmi furát nem vett észre köztük, és többe nem volt féltékeny, többé az sem zavarta, ha a kettesben mentek ki, és még ő is találkozgatott a csajjal és jó barátnők lettek.
2015. szept. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!