Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy társkeresőn álnéven...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy társkeresőn álnéven beszélgetek a párommal. Helyes amit teszek?

Figyelt kérdés
hűséges hozzám, azzal nincs gondom, de "Nikinek" olyan dolgokat is elmond amiket nekem nem, és így megtudom milyen dolgok zavarják, amiken tudok változtatni hogy ő boldogabb legyen. Érdemes lenne idővel felfednem magam, vagy egyszercsak tűnjek el?
2015. szept. 9. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
ha felfeded magad azzal kibukik. csak lépj le szó nélkül ha befejezted a játékot.
2015. szept. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem akarok gonoszkodó lenni, de le fogod te leplezni magad, amint a párod erős flörtölésbe kezd Nikivel. Mert meg fog történni. :D
2015. szept. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Blade Bone ***** válasza:
Mért van fent társkeresőn? Amúgy szerintem nem normális dolog, csak max ha gyanakodtál rá, de akkor ez meg már bizalomhiány.
2015. szept. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
jól toljátok, társkeresőn van, te meg kamuzol neki, milyen szép is a szerelem manapság. :)
2015. szept. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Uristen,hüséges hozzád miközben társkeresőn van fent :D :D hagyjuk ezt...


Nemsokára ugy felfeded magad, hogy csak na, mikor rajtakapod, hogy mégsem hüséges hozzád :D


Hogy te min változtass , hogy ő boldogabb legyen? Pakold össze a holmijaidat és szeva.

Ennyi hiányzik a boldogságához.

2015. szept. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
egy embert ismertem csak, aki hűséges volt, és fenn volt társkeresőn
2015. szept. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Velem is megcsinálta az előző csajom, de egyből felismertem és megszívattam rendesen. Utána egyből be is fejezte és többet nem csinálta. Én simán felismerem az ilyet.
2015. szept. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer olvastam egy cikket, amelyben egy pszichológus azt fejtegette, hogy az is egyfajta "megcsalás", ha valaki a párkapcsolati problémáit nem a párjával beszéli meg, hanem valaki mással. Ezzel ugyanis magát a kapcsolatot "csalja meg", önmagát és a párját is becsapja.

Ha valami problémája van veled, akkor azt VELED kellene megosztania, nem pedig egy vadidegennel. Neked pedig nem kellene ennyire alárendelned magad, hogy "ő boldogabb legyen", mert ez így soha nem lesz egyenrangú kapcsolat. Egy egyenrangú kapcsolatban a felek nyíltan kommunikálnak EGYMÁSSAL, és egyeztetik az igényeiket. Nem úgy működik, hogy az egyik félnek elvárásai vannak és a másik szó nélkül alkalmazkodik.

Itt nem az az alapvető probléma, hogy egymással nem kommunikáltok, ezért hosszú távon nagyon félre tud menni...

Tapasztalatból írom, voltam hasonló helyzetben, és bebizonyosodott, hogy az akkori párom nem is akart javítani a kapcsolaton, bőven beérte azzal, hogy másoknak panaszkodik. Amikor viszont arra került volna sor, hogy őszintén beszéljünk és közösen tegyünk a kapcsolatért, akkor csak sunnyogott, és újabbnál újabb elvárásokat támasztott felém, amiknek szerinte nekem meg kellett volna felelnem. Neki ugyanis nem az volt a lényeg, hogy legyen egy jól működő párkapcsolata, hanem az, hogy legyen kire/kinek panaszkodni. Most már - utólag - tudom, hogy az ilyen embertől menekülni kell minél előbb.

2015. szept. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-as megmondta afrankót és nem helyes, amit teszel. EGyrészt le fogsz bukni és majd kibukik, mert nem voltál hozzá őszinte, meg ő sem hozzád, amiért nem mondott el dolgokat. Na akkor már menthetetlen lesz a doiog.
2015. szept. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha társkeresőn van annak oka van, az pedig nem a hűség. Egyik exem is volt fenn. Egy ideig tagadta, aztán bevallotta, hogy csajt keresett. Kidobtam. Kemény három hétig jártunk:-) áldom magam, hogy nem feküdtem le vele.
2015. szept. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!