Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Párommal fél éve vagyunk együtt, ebből három hónapja szexelünk. Eddig leginkább csak én elégítettem ki őt, ha rám került volna a sor, mindig azt mondta, hogy most fáradt, most nincs kedve hozzá, majd holnap stb. Legtöbbször én kezdeményeztem. Aztán tegnap, egy veszekedés során kibújt a szög a zsákból. A fejemhez vágta, hogy szerinte mindig a nőnek kell kezdeményeznie a szexet, és hogy az a normális, ha csak a férfi van kiszolgálva, nála nincsen az oda-vissza működik dolog.

Hát mit ne mondjak azért kiakadtam, mert szerintem a szex nem így működik. Most én vagyok a szemét, mert elköltöztök tőle, mivel megmondta, hogy ő ezen nem hajlandó változtatni, mert egy igazi férfi ilyen.

Ti mit gondoltok erről? Nálatok hogy van?


2015. szept. 9. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyből otthagynám!

Egy kapcsolat a kölcsönösségről szól a szexben is.

Ne is állj vele szóba többet,menjen ku...vázni ha csak magára figyel.

2015. szept. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja és mutasd meg neki búcsúzásul ezt a kérdést hogy milyen válaszok jöttek aztán hondolkozzon el hogy milyen "férfi" ő...beképzelt bunkó se..fej!
2015. szept. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Igazi férfi" Hahh...


Nem, az exed nem volt normális (most párod vagy exed? elköltöztél már? szakítottál?)

Én biztos szakítanék vele és nem önmagában a szex miatt. Láthatóan nem vagy vele egyenrangú és ez nem csak az ágyban fog kiütközni. Ugyanúgy ott lesz a gyereknevelésnél, a házimunkánál, a nyaralásoknál, a pénzügyekben, mindenhol..


Szóval én sürgősen lezárnám ezt a kapcsolatot. Egy ilyen önző szar alak nem kéne. Az igazi férfi nem csak magával törődik, hanem a társával is. Legyen szó szexről vagy bármi egyébről.

2015. szept. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Először is nő vagyok. Másodszor egyet kell, hogy értsek veled (s nem azért, mert kiállok melletted). Nálunk a párommal (több mint egy éve vagyunk együtt) teljesen alap dolog, hogy oda-vissza működően kényeztessük egymást. Ez nem azt jelenti, hogyha szeretkezünk akkor mindketten, mert van mikor elmarad az egyikünk részéről. Ha én kényeztetem nyilvánvaló, hogy jól esik nekem ha viszonozza, de nem várom el, sőt, néha magától teszi meg. Neki jó érzés, ha nekem örömet okozhat. A párod elég önző módon viselkedik, és ha nem akar az "elvein" változtatni, akkor nem is kell hogy megváltoztasd, mert ő ilyen. Ha ezek az alapvető kérdések problémát okoznak a párkapcsolatotokban, akkor ott több konfliktus is előfordulhat főleg ha nincsenek megbeszélve normálisan a dolgok. Ha valóban szeret téged, és fél elveszíteni akkor nyitottabbnak kellene lennie arra, hogy neked mi a fontos. De itt mélyebb "probléma" lehet, amit közösen kell hogy kiderítsetek - gondolok itt arra, hogy mért nem szeretne téged kielégíteni.
2015. szept. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én pasimnak is vannak olyan húzásai, hogy engem lógva hagy. Kicsit haragszom is rá, meg nem is. Mindég mondogatja, hogy legközelebb jobb lesz meg stb és néha jó is. Legtöbbször én nem akarom, mert nekem néha fárasztó és elégedett vagyok ha neki jó.

A pasid nem ettől lesz férfi, ha ez kell neki, akkor menjen bulizni minden éjjel egy éjszakás kalandokért. Kíváncsi leszek hány lánynak fog kelleni.

2015. szept. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem normális, én le is kevertem volna neki 1-2 pofont, ha ilyeneket kezd el mondani. Bár ilyen velem nem történhet meg, mert nem állnék össze ilyen emberrel (meg akarnám előtte ismerni, és ebbe beletartozik a nőkhöz és a szexhez való hozzáállás is), pláne nem költöznék hozzá, és nem várnék hónapokat a szeretkezéssel.

Máskor nézd meg jobban, hogy kivel állsz össze, nem hiszem el, hogy nem lehetett volna ezt az egészet megelőzni!

2015. szept. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hogy otthagytad. Ne haragudj, de nem valami muszlim neveltetésű véletlenül, ahol a nők 2. rendű helyet foglalnak el kb. mindenben....
2015. szept. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!