Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik együtt élnek 10 éve,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik együtt élnek 10 éve, előbb utóbb össze fognak házasodni?

Figyelt kérdés
2015. szept. 10. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Vagy nem. 10 évig jól megvoltak papír nélkül, a hétköznapokhoz valószínűleg már nincs rá szükségük. Esetleg felmerülhet egy közös hitel, amit csak papírral kaphatnak meg, de egyébként milyen pozitívummal járna még az esküvő részükről, ha mondjuk az illető nő nem vágyik fehér ruhában vonulásra?
2015. szept. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sajnos tíz év sem jelent biztosítékot. Egy ismerősöm kb. tíz év után ment szét a párjával
2015. szept. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mért házasodnának? Mármint persze, lehet, hogy összeházasodnak, de az is lehet, hogy nekik ez nem fontos, és ezért nem fognak..
2015. szept. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Akik eddig nem kötelezték el magukat hivatalos formában azoknak többnyire nem fontos a házasság. Vagy félnek, ha szétmennek, úgy macerásabb kilépni a kapcsolatból. Esetleg csak kényelmes a kapcsolat, de várják, hátha jön az igazi, és akkor lelépnek, ezért nem is házasodnak. Utóbbit sok férfi csinálja, csak nem mondják meg a párjuknak, hogy ezért nem akarnak házasodni. Szerintem minimális az esély. Akik meg hitelért házasodnak össze és nem érzrelmi alapon, inkább nem is minősítem.
2015. szept. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Are You Scorpio ***** válasza:
semmi ertelme a hazassagnak, annyi, hogy egy szep hagyomamyorzes maga a ceremonia, de idejet mult dolog es csak csomo gondot okoz, amikor a no elfelejti, milyen feladatai vannak es a pasi kihajitja :D
2015. szept. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én 12 éve élek eggyütt a párommal.De meg mondtam neki hogy én sohasem fogom feleségül venni. De csak azért mert én már kétszer elváltam.És tudod aki kétszer nősül annak rossz a memoriája az enyém időközbe pedig meg javult.
2015. szept. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ez jó volt :D
2015. szept. 12. 23:57
 8/10 Bsxy ***** válasza:
Én 22 éve élek a párommal élettársi kapcsolatban de még a mai napig se merült fel egyikünkben se hogy összeházasodjunk,van 1 közös fiunk és boldogan éljük így az életünket
2015. szept. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha gyereket vállalnak, akkor talán.

De akkor is csak azért, mert ultra-über-szopó az összes hivatalba járás és ügyintézés ha csak úgy együtt élnek.

2015. szept. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Egy ismerősünk 11 év után házasodtak össze. Úgyhogy szerintem több az esélye, mint ,hogy nem fognak
2015. szept. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!