Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy biztosan megengedjék az "ott alvást"?!

Figyelt kérdés
7 hónapja vagyok együtt a barátommal, és már nagyon szeretnénk ott aludni egymásnál.Csak valahogy "félek" megkérdezni apát, hogy ugyan mit szólna az ötlethez. Volt már minden (szex) közöttünk és ezt anya tudja is. Apa viszont kicsit késve van az infóval. Szerintetek mit szólna hozzá egy apa, ha a kislánya megkérdezné (elsősorban), hogy a barátom nálunk aludhatna-e?! 17/L u. I: csak is építő kritikákat kérek légyszíves.!
2010. márc. 12. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Ha van olyan kapcsolat közöttetek,szerintem megengedi+ kérd meg anyudat,hogy vegye rá apudat. :D
2010. márc. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%

hát az énapám tuti kiakadna... :S meg sztem a tied is kifog

sőt nem is bizts h megengedi mer mégmi ( apa kicsi lányai vagyunk )pedig márnem ....

2010. márc. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát igen. :)

Deh ne félj megkérdezni. De akkor a legjobb,ha akkor kérdezed amikor jó kedve van :D

2010. márc. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

18:56 vok.


18:55-nek is igaza van vmiylen szinten. :/

Attól is függ milyen apud.

2010. márc. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én 19 éves koromig nem mertem megkérdezni. Akkor lett másfél év szünet után barátom, és akkor már adta magát. De gondolom, addig nem akarsz várni.

Szerintem egy kicsit hízelegj apukádnak, mielőtt megkérdezed (az enyém attól rögtön elolvad, ha megölelem, és azt mondom, hogy "Apa, szeretlek!"), és kérd meg anyukádat, hogy segítsen meggyőzni.

2010. márc. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Én is egy lányos apu vok.,de nem igazán örülnék neki!Kivéve abban az esetben,ha a lányom ezt a dolgot is megtudná és merné velem is beszélni nem csak az édesanyjával!A legtöbb apa félti főleg a kislányokat,én is,de kell a kölcsönös bizalom és a kommunikáció.Másként nem működik a dolog.
2010. márc. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Hm... nálunk anyukám szigorú apuval lehet kompromisszumot kötni, de anyu 19 éves létemre nem engedi h a pasim, ha nálunk alszik velem aludjon...:D elég érdekes... neked sok sikert.:)
2010. márc. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Minden apa félti a lányát, meg is értem:) Ez nem ellened szól, sőt azt is megértem, hogy már önálló vagy és a barátodnál szeretnél aludni. Szerintem először anyukáddal, hogy elszeretnél menni XY helyre és hátha segítene apukádat meggyőzni. Sok Sikert!
2010. márc. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Várj míg elutaznak otthonról, én apa lennék nem engedném meg- úgy meg nem zaklat senki.
2010. márc. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat!

...teszek egy próbát, úgy gondolom, hogy nem vesztek vele semmit... (vagyis majd kiderül)...és remélem, hogy vagyunk annyira jó viszonyba apával, hogy ezt már megengedje nekem... azért köszönöm még egyszer!

2010. márc. 12. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!